4405 linija
Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As
Lasta
Lasta 4405 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 4405 autobus (Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As) ima 14 stajališta. Kreće od Karaulaa, a završava se na stajalištu Sopot As.
Izaberi bilo koje 4405 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As (14 stajališta)
Karaula
Aćimovići
Bakčine - Okretnica
Bakčina - Vodenica
Bakčina - Prodavnica
Bakčina - Ulaz
Donji Kraj
Nemenikuće - Centar
Nemenikuće - Škola
Spomenik
Paunovići
Živanovići
Opština - Sopot
Sopot As
4405 Često postavljena pitanja
U koliko sati 4405 autobus je prvi polazak?
4405 autobus kreće sa radom u 04:08 ovim danima: ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak.
U koliko sati 4405 autobus neće saobraćati?
4405 autobus prestaje sa radom u 17:48 ovim danima: nedelja, subota.
U koliko sati 4405 autobus stiže?
Kada linija Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 4405 (Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As) autobus cena prevoza?
Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As (Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As) autobus cena prevoza je oko дин. or din.50.00.
Da li ima 4405 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 4405 autobus stajalište.
4405 autobus Red vožnje
4405 autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 04:08 - 20:30
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 04:08 - 20:30 | 45 - 167 |
uto. | 04:08 - 20:30 | 45 - 167 |
sre. | 04:08 - 20:30 | 45 - 167 |
čet. | 04:08 - 20:30 | 45 - 167 |
pet. | 04:08 - 20:30 | 45 - 167 |
sub. | 05:03 - 17:48 | 130 - 238 |
ned. | 05:03 - 17:48 | 130 - 238 |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 4405 (od Karaula), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 4405 (Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 4405 - autobus cena
Lasta 4405 (Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As) cena vožnje je oko дин. or din.50.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
4405 (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 4405 autobus je Karaula a poslednje stajalište je Sopot As. 4405 (Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 4405 ima 14 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 20 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 4405 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 4405 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 4405 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 4405 (Bakčina /Karaula/ - Nemenikuće - Sopot As) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 4405 autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 4405, u Beograd
4405 - Alternativne trase
Lasta u graduBeograd
- 350 - Živkovac - Živkovac/ Red vožnje
- 4112 - Mladenovac AS - Šume - Rabrovac - Simići - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 165A - Dren /Škola/ - Lazarevac AS/ Red vožnje
- 937 - Obrenovac AS - Jasenak - Baljevac - Konatice
- 499 - Mladenovac AS - Beograd AS (Autoputem)/ Red vožnje
- 936 - Obrenovac AS - Baljevac - Konatice/ Red vožnje
- 560E - Beograd AS - Barajevo AS (Ekspres)/ Red vožnje
- 586 - Banovo brdo - Stepojevac /Termoelektrana// Red vožnje
- 5536A - Barajevo AS - Ravni Gaj/ Red vožnje
- 160A - Lazarevac AS - Prkosava - Strmovo /Spomenik// Red vožnje
- 975 - Obrenovac AS - Orašac - Vukićevica 2 - Vukićevica/ Red vožnje
- 4407 - Sopot AS - Drlupa - Sibnica/ Red vožnje
- 5521A - Barajevo AS - Veliki Borak - Boždarevac/ Red vožnje
- 961A - Piroman - Stubline - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 4112A - Mladenovac AS - Šume - Rabrovac - Simići - Jagnjilo - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 133 - Lazarevac AS - Leskovac /Crkva// Red vožnje
- 493K - Mladenovac AS - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 935 - Obrenovac AS - Konatice/ Red vožnje
- 583 - Trbušnica /Žuto brdo/ - Beograd AS/ Red vožnje
- 934 - Obrenovac AS - Baljevac/ Red vožnje