קו 56
חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) יש 60 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון איש/מסוף רמת שלמה ומסתיים בחזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו (60 תחנות)
חזון איש/מסוף רמת שלמה
אגרות משה/חזון איש
אגרות משה/כהנמן
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים
מאיר חדש/אגרות משה
מאיר חדש/חזון איש
ברכת אברהם
קהילות יעקב
דרוק/קהילות יעקב
דרוק/פתאל
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק
הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/חזון איש
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי
חזון איש/האדמור מלובאויטש
האדמור מלובאויטש/חזון איש
האדמור מלובאויטש/לפיאן
האדמור מלובאויטש/דרוק
רבי שלמה זלמן דרוק
יגאל ידין/דרוק
צומת רמות/גולדה
גולדה מאיר/שלמה הלוי
קרית מדע/גולדה מאיר
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
שמואל הנביא/בר אילן
שמואל הנביא/פישל
יחזקאל/רבנו גרשום
יחזקאל/הושע
ככר השבת/שטראוס
שטראוס/פראג
ככר השבת/ישעיהו
יחזקאל/הושע
יחזקאל/רבנו גרשום
שמואל הנביא/פישל
שמואל הנביא/בר אילן
גולדה/גבעת משה
שדרות גולדה מאיר/הרטום
גולדה/שלמה הלוי
צומת רמות/ידין
דרוק/יגאל ידין
האדמור מלובאויטש/דרוק
האדמור מלובאויטש/לפיאן
האדמור מלובאויטש/חזון איש
חזון איש/האדמור מלובאויטש
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/חזון אי''ש
הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי
דרוק
דרוק/קהילות יעקב
קהילות יעקב
ברכת אברהם
מאיר חדש/חזון איש
מאיר חדש/אגרות משה
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים
אגרות משה/כהנמן
אגרות משה/חזון אי''ש
חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, רביעי, שישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 56 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 56 של אגד (Egged) - חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו
לוח זמנים של קו 56
קו 56 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:45 | 9 - 15 |
ב׳ | 00:00 - 23:45 | 9 - 15 |
ג׳ | 07:00 - 23:40 | 15 - 20 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 9 - 15 |
ה׳ | 05:30 - 23:45 | 9 - 12 |
ו׳ | 00:00 - 16:05 | 12 - 15 |
ש׳ | 21:00 - 23:45 | 15 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ חזון איש/מסוף רמת שלמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
56 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 56 היא חזון איש/מסוף רמת שלמה והתחנה האחרונה היא חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו.
קו 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#דימונה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 784 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 72 - טולוז/מנחם בגין-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 977 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->הכלנית/הנורית-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 998 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון<->אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה-2#/ לוח זמנים
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 832 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ב/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 848 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 244 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->קניון איילון/דרך אבא הלל-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 93 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 9 - יעקבי/הרצל-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים