קו 79
חיפה←נשר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 79 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 79 (חיפה←נשר) יש 61 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרצליה/הנביאים ומסתיים בהכלניות/התשבי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 79 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נשר (61 תחנות)
הרצליה/הנביאים
תחנת כרמלית/הנביאים
העירייה
לב הדר
שוק תלפיות
יל''ג
חליסה
הגיבורים
גשר פז
ביג שער העיר
פורטק
נשר מרכז קניות
הביטחון/החרושת
הקצר/מעלה הגיבורים
מעלה הגיבורים/הקצר
מעלה הגיבורים/מצפה
ההסתדרות/דרך הטכניון
דרך הטכניון/ההסתדרות
דרך הטכניון/נתיב הים
דרך הטכניון/עמוס
עמוס/סיני
צהל/גן ציבורי
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
הזית/צה''ל
הזית/היסמין
חבצלת/הורדים
חבצלת/צה''ל
המרגנית/צה''ל
המרגנית/הנוריות
השיטה/המורן
השיטה/התמר
התמר/השושנים
התמר
התמר/הסחלב
האלון/התמר
האלון/הדקל
מתנס/האלון
האלון/החרוב
החרוב/דרך אורי
החרוב/השיטה
החרוב/הלילך
הלוטם/החרוב
החצב/הצבעוני
החצב
החצב/ששת הימים
ששת הימים/החצב
ששת הימים/קרן היסוד
קרן היסוד/פרץ
קרן היסוד/משה
המגינים/שביל הטף
המגינים/נתיב הטרשים
יפה נוף/נתיב הטרשים
יפה נוף/ההשכלה
החלוצים/יפה נוף
החלוצים/האילנות
קיבוץ גלויות/סימטת הבריכה
קיבוץ גלויות/הרקפות
הרקפות/קיבוץ גלויות
הרקפות/הכלניות
הכלניות/התשבי
שאלות ותשובות לגבי קו 79
מתי מתחיל לפעול קו 79?
קו 79 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 79 מפסיק לעבוד?
קו 79 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 79?
כדי לראות מתי קו חיפה←נשר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נשר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 79 (חיפה←נשר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נשר (חיפה←נשר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 79 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 79 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 79 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 79 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 79
קו 79 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 20:45 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:35 | 20 |
ב׳ | 20:45 - 23:35 | 20 - 35 |
ג׳ | 20:45 - 23:35 | 20 - 35 |
ד׳ | 20:45 - 23:35 | 20 - 35 |
ה׳ | 20:45 - 23:35 | 20 - 35 |
ו׳ | 06:35 - 16:30 | 20 |
ש׳ | 10:15 - 23:10 | 40 - 120 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל79 (מ הרצליה/הנביאים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 79 (חיפה←נשר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 79
תעריף הנסיעה ב79 (חיפה←נשר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
79 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 79 היא הרצליה/הנביאים והתחנה האחרונה היא הכלניות/התשבי.
קו 79 (חיפה←נשר) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 79. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 79.
מעקב אחר קו האוטובוס 79 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 79 (חיפה←נשר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 79 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 79 ב-ישראל
79 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 5 - המרכז רפואי יצחק שמיר-באר יעקב<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->היכל התרבות/דרך השלום-נשר-1#/ לוח זמנים
- 108 - האומן/ברעם-ירושלים<->הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 845 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 82 - שד.חטיבת גולני/החורב-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 133 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 71 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים