קו 145
כפר סבא←כפר קאסם
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 145 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 145 (כפר סבא←כפר קאסם) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה מרכזית כפ''ס/רציפים ומסתיים בעבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 145 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←כפר קאסם (27 תחנות)
תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים
וייצמן/הגליל
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
צומת חורשים
צומת חגור
צומת רכבת ראש העין צפון
מחלף קסם
צומת פארק אפק
פלפלה/עבד אל כרים קאסם
עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל
ככר המגדל/עלי אבו אבן טאלב
עלי בן אבו טאלב/בדר
עלי בן אבו טאלב/א סאפא
בית ספר אלמנאר/עלי בן אבו טאלב
עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה
עומר בן אל ח'טאב/אל מוהאג'ירון
קופת חולים/עומר בן אל ח'טאב
עומר בן אל ח'טאב/ח'אלד אבן אל וליד
עומר בן אל ח'טאב/אל אנסאר
מרכז מסחרי/סולטאני
א סולטאני/סלאח א דין
א סולטאני/א נור
בי''ס אלגזלי
ככר מגדל/עבד אל כרים קאסם
עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל
שאלות ותשובות לגבי קו 145
מתי מתחיל לפעול קו 145?
קו 145 מתחיל לפעול ב-09:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 145 מפסיק לעבוד?
קו 145 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 145?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←כפר קאסם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←כפר קאסם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 145 (כפר סבא←כפר קאסם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←כפר קאסם (כפר סבא←כפר קאסם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 145 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 145 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 145 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 145 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 145
קו 145 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 09:30 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:30 - 19:30 | 60 - 120 |
ב׳ | 09:30 - 15:30 | 59 - 61 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:30 - 19:30 | 60 - 120 |
ה׳ | 09:30 - 19:30 | 60 - 120 |
ו׳ | 09:30 - 14:30 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל145 (מ תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 145 (כפר סבא←כפר קאסם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 145
תעריף הנסיעה ב145 (כפר סבא←כפר קאסם) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
145 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 145 היא תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים והתחנה האחרונה היא עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל.
קו 145 (כפר סבא←כפר קאסם) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 145. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 145.
מעקב אחר קו האוטובוס 145 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 145 (כפר סבא←כפר קאסם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 145 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 145 ב-ישראל
145 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 612 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 92 - בית''ר/ההסתדרות-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 352 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 17 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#
- 64 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 12 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->מסוף רעננה/נתיב האבות-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 567 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 688 - מכללת אחוה-באר טוביה<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 8 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 468 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 256 - בית ספר ראשונים/הגליל-גני תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 532 - מחנה גלילות/איסוף-חוף השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 37 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 30 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-3#/ לוח זמנים
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 608 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים