קו 22
איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 22 (איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי) יש 57 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיצטדיון כדורגל ומסתיים במרכז מסחרי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי (57 תחנות)
איצטדיון כדורגל
תאופיק זיאד /4095
תחנה מרכזית נצרת
פאולוס השישי/הגליל
הגליל/אל סאלם
הגליל/שכונת נמסאווי
בי''ס סנט ג'וזף
הגליל
הגליל/סאפוריה
צומת נצרת צפון
צומת נצרת צפון ב
בי''ח סיעודי הגליל
ריינה/כניסה
מועצה מקומית ריינה
קופת חולים/754
ריינה/יציאה
צומת משהד
צומת שכונת בנה ביתך
כפר כנא א'/כניסה
מעל המעיין
מרכז חלוקת דואר
מרכז מחזור/כפר כנא
אלמסאלה
אלווערה א
אלווערה ב
חמאיסי וסים א
חמאיסי וסים ב
חמאיסי וסים ג
בית קברות מוסלמי עתיק
המרכז
אל ח'מרייה
אל ח'מרייה
בית ספר א' חטיבת ביניים
מתנ''ס/כפר כנא
כפר כנא 754
בנק לאומי
כפר כנא ה'/קופ''ח
כפר כנא ו'/מעיין
מעל המעיין
כפר כנא ח'/יציאה
צומת משהד
ריינה א'/כניסה
ריינה ב'/מרכז
מועצה מקומית ריינה
ריינה ד'/יציאה
בי''ח סעודי הגליל
הגליל/א רינה
הגליל/שכונת אלרום
בית חולים נמסאוי
בית ספר סנט גוזף
הגליל/6013
הגליל / דרך א סלאם
המעיין/פאולוס השישי
פאולוס השישי/6177
תאופיק זיאד / אכסאל
איצטדיון כדורגל
מרכז מסחרי
שאלות ותשובות לגבי קו 22
מתי מתחיל לפעול קו 22?
קו 22 מתחיל לפעול ב-07:10 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 22 מפסיק לעבוד?
קו 22 מפסיק לפעול ב-19:30 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 22?
כדי לראות מתי קו איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22 (איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי (איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22
קו האוטובוס 22, פועל בימים שני עד שבת. שעות הפעילות הרגילות: 07:10 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 07:10 - 19:30 | 30 - 90 |
ג׳ | 07:10 - 19:30 | 30 - 90 |
ד׳ | 07:10 - 19:30 | 30 - 90 |
ה׳ | 07:10 - 19:30 | 30 - 90 |
ו׳ | 07:10 - 19:30 | 30 - 90 |
ש׳ | 07:10 - 19:30 | 30 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל22 (מ איצטדיון כדורגל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22 (איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22
תעריף הנסיעה ב22 (איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
22 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 22 היא איצטדיון כדורגל והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי.
קו 22 (איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי) פועל בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22.
מעקב אחר קו האוטובוס 22 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22 (איצטדיון כדורגל←מרכז מסחרי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22 ב-ישראל
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 39 - האדמו''ר מבעלזא/כניסה-נוף הגליל<->שוק-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 36 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 65 - בנה ביתך 2-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-3#/ לוח זמנים
- 46 - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 87 - מרכז דדו/יזרעאל-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1א/ לוח זמנים
- 44 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->דודג סנטר-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 22 - מרכז חלוקת דואר-כפר כנא<->מרכז מסחרי-נצרת-3ג/ לוח זמנים
- 6 - בית ספר נעמ''ת-נצרת<->9004/5026-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 68 - העבודה/שד. מעלה יצחק-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 1 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 53 - 1006/אל פאח'ורה-נצרת<->אלג'ליל/כניסה צפונית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 76 - שד. מעלה יצחק/יסמין-נוף הגליל<->בית ספר ארבל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 69 - בית חולים אנגלי-נצרת<->בית חולים אנגלי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 91 - בית ספר שנלר-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 37 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 56 - אלג'ליל/כניסה צפונית-נצרת<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 32 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 4 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 71 - כפר כנא 15-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->אל וערה 1-עין מאהל-2#/ לוח זמנים