קו 26
מזכרת בתיה←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 26 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 26 (מזכרת בתיה←רחובות) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 26 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מזכרת בתיה←רחובות (45 תחנות)
ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף
רפאל סויסה/רחל המשוררת
רפאל סויסה/מילכה וולפסון
רפאל סויסה/גולדה מאיר
בית עלמין/מוטה גור
מנחם בגין/משה הרשקוביץ
מנחם בגין/יעקב גולד
מנחם בגין/ארקין
שד. וייצמן/אלה
שד. אליהו/רקפת
שדרות אליהו/מוהליבר
שדרות רוטשילד/הגורן
כיכר המשוריין/שדרות מוטה גור
מוטה גור/בית העלמין
מזכרת בתיה/כניסה מזרחית
צומת מזכרת בתיה/כביש 411
הרצל/גולני
הרצל/משה שרת
הרצל/הבנים
הבנים/אלי כהן
ויצמן/הבנים
הרצל/הסביונים
מסעף כפר בילו ב
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
הרצל/צומת אושיות
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פקריס/פלאוט
דרך מאיר וייסגל/פנחס ספיר
פנחס ספיר/איינשטיין
איינשטיין/הולצמן
הולצמן/המדע
פרופ' א.ד ברגמן/המדע
ברגמן/פלאוט
אופנהיימר/ברגמן
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 26
מתי מתחיל לפעול קו 26?
קו 26 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 26 מפסיק לעבוד?
קו 26 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 26?
כדי לראות מתי קו מזכרת בתיה←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מזכרת בתיה←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 26 (מזכרת בתיה←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מזכרת בתיה←רחובות (מזכרת בתיה←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 26 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 26 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 26 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 26 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 26
קו 26 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 22:25 | 12 - 40 |
ב׳ | 05:10 - 23:30 | 12 - 40 |
ג׳ | 00:30 - 22:30 | 30 - 90 |
ד׳ | 05:10 - 22:25 | 12 - 40 |
ה׳ | 05:10 - 23:30 | 12 - 40 |
ו׳ | 00:00 - 16:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:15 - 23:30 | 30 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל26 (מ ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 26 (מזכרת בתיה←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 26
תעריף הנסיעה ב26 (מזכרת בתיה←רחובות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
26 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 26 היא ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 26 (מזכרת בתיה←רחובות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 26. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 26.
מעקב אחר קו האוטובוס 26 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 26 (מזכרת בתיה←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 26 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 26 ב-ישראל
26 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 42א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->נמל קישון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 7 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->אצטדיון עירוני-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 42 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 552 - מלון יפה נוף-ערד<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 16 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 164 - מגדלי העיר/שדרות יעקב-ראשון לציון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ש
- 782 - רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים
- 84 - אנפה/משעול אנפה-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 244 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->קניון איילון/דרך אבא הלל-רמת גן-2#/ לוח זמנים