267 Linje
Hyttgatan Långshyttan - Smedby skola
Dalatrafik
Dalatrafik 267 buss Tidtabell och hållplatser för rutten (Uppdaterat)
Linjen 267 buss (Långshyttan Centrum) har 18 stopp avgår från Husby Smedbyvägen och slutar Långshyttan Centrum.
Välj någon av 267 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.
Riktning: Långshyttan Centrum (18 stopp)
Husby Smedbyvägen
Dikesvägen Husby
Barnstugan Husby
Husby Norra
Berga Södra
Berga
Amundshögen
Berga Norra
Myckelby
Myckelby 205
Myckelby Östra
Duvas Gård
Amshyttan
Långmora
Ostbo
Gläntan Långshyttan
Solgården Långshyttan
Långshyttan Centrum
267 FAQ
Vilken tid börjar 267 buss köra?
Trafiken på sträckan 267 buss börjar gå kl. 07:18 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vid vilken tid slutar 267 buss att gå?
Trafiken på sträckan 267 buss slutar gå kl. 16:25 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vilken tid ankommer 267 buss?
När anländer Hyttgatan Långshyttan - Smedby skola buss? Kolla live ankomsttider för ankomsttider i realtid och för att se hela tidtabellen för linjen Hyttgatan Långshyttan - Smedby skola buss som ligger närmast den plats där du befinner dig.
Vad är biljettpriset för 267 (Långshyttan Centrum) buss?
Biljettpriset för Hyttgatan Långshyttan - Smedby skola (Långshyttan Centrum) buss är cirka kr30.00.
IFinns det någon 267 buss stopp i närheten av mig?
Klicka här för att se närmaste 267 buss stopp.
267 buss Schema
267 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 07:18 - 16:25
Dag | Öppettider | Turtäthet (min) |
---|---|---|
mån | 07:18 - 16:25 | 90 - 287 |
tis | 07:18 - 16:25 | 90 - 287 |
ons | 07:18 - 16:25 | 90 - 287 |
tor | 07:18 - 16:25 | 90 - 287 |
fre | 07:18 - 16:25 | 90 - 287 |
lör | Inte I Drift | Inte I Drift |
sön | Inte I Drift | Inte I Drift |
Dalatrafik buss Påminnelsetjänst
Se alla uppdateringar för 267 (från Husby Smedbyvägen), inklusive information i realtid, buss förseningar, ändrade rutter, ändrade hållplatser och eventuella andra ändringar för linjen. Få en kartvy i realtid över 267 (Långshyttan Centrum) och följ buss när den förflyttar sig över kartan. Ladda ner appen för all information om Dalatrafik nu.
267 linje buss biljettpris
Biljettpriset för Dalatrafik 267 (Långshyttan Centrum) är ca kr30.00. Priserna kan ändras beroende på flera faktorer. För mer information om Dalatrafiks biljettpriser kan du gå till Moovit-appen eller Dalatrafiks officiella hemsida.
267 (Dalatrafik)
Det första stoppet för 267 buss är Husby Smedbyvägen och sista stoppet är Långshyttan Centrum. 267 (Långshyttan Centrum) kör under vardagar.
Ytterligare information: 267 har 18 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 17 minuter.
Påväg? Se varför över 1.5 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig Dalatrafik förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 267 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 267 buss för att ta med på din resa.
Spårare för buss i realtid för linje 267
Följ linje 267 (Långshyttan Centrum) på en karta i realtid och se var den är när den förflyttar sig mellan olika hållplatser. Använd Moovit för att följa linje 267 buss eller som app där du kan se Dalatrafik buss i realtid och missa aldrig din buss.
Använd appen som en reseplanerare med Dalatrafikeller en reseplanerare med tunnelbana, spårväg, tåg, buss, färja eller spårvagn för att planera din rutt runt Stockholm. Reseplaneraren visar uppdaterade uppgifter för Dalatrafik och alla buss, inklusive linje 267, i Stockholm
267 - Alternativa vägar
Dalatrafik Linjer i Stockholm
- 396 - Grövelsjön fjällstationen - Mora/ Tidtabell
- 250 - Djurås - Falu Lasarett huvudentrén/ Tidtabell
- 318 - Sälen centrum - Sörsjön/ Tidtabell
- 261 - Backa villaområde - Säter Lagmannen/ Tidtabell
- 204 - Horndal Svänghjulet - Hovnäs/ Tidtabell
- 624 - Svärdsjö centrum - Ågs bruk/ Tidtabell
- 378 - Säter Lagmannen - Säter torget/ Tidtabell
- 243 - Falun Centralstation - Vika kyrka/ Tidtabell
- 300 - Jankviken - Parkskolan Grängesberg/ Tidtabell
- 52 - Mora - Mora/ Tidtabell
- 276 - Ryttarmyrvägen - Tällberg skolan/ Tidtabell
- 296 - Borlänge Centralstation - Ludvika/ Tidtabell
- 263 - Garpenberg Herrgården - Hedemora/ Tidtabell
- 220 - Klöverstigen - Ornäs skola skolbusshållplats/ Tidtabell
- 295 - Ludvika - Ludvika/ Tidtabell
- 39 - Edsbyn Sommars - Falun Centralstation/ Tidtabell
- 372 - Dahlandergymnasiet - Mats-Jons/ Tidtabell
- 133 - Mora - Sälen Hundfjället hotellet/ Tidtabell
- 344 - Orsa busstation - Orsa busstation/ Tidtabell
- 264 - Hedemora - Hedemora/ Tidtabell