406 Linje
Brandstorp - Hjo busstation
Västtrafik
Västtrafik 406 spårvagn Tidtabell och hållplatser för rutten (Uppdaterat)
Linjen 406 spårvagn (Brandstorp) har 30 stationer avgår från Hjo Busstation och slutar Brandstorp.
Välj någon av 406 spårvagn stationer nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.
Riktning: Brandstorp (30 stopp)
Hjo Busstation
Nygatan
Hammarsvägen
Ringvägen
Hjo Guldkroksskolan
Orkestervägen
Klarinettvägen
Norra Hulan
Myrebo
Korsgården Väg 195
Trollebo
Katebo
Isleryd
Linderyd
Äskelid
Misten
Södra Fågelås Kyrka
Monäs
Gate Väg 195
Djupedal
Kolabotten
Hackebo
Sörtorp
Skalleberg
Lunnebacken
Rinkabäck
Krokgården
Backen Väg 195
Baggebolet
Brandstorp
406 FAQ
Vilken tid börjar 406 spårvagn köra?
Trafiken på sträckan 406 spårvagn börjar gå kl. 16:35 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vid vilken tid slutar 406 spårvagn att gå?
Trafiken på sträckan 406 spårvagn slutar gå kl. 17:30 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vilken tid ankommer 406 spårvagn?
När anländer Brandstorp - Hjo busstation spårvagn? Kolla live ankomsttider för ankomsttider i realtid och för att se hela tidtabellen för linjen Brandstorp - Hjo busstation spårvagn som ligger närmast den plats där du befinner dig.
IFinns det någon 406 spårvagn station i närheten av mig?
Klicka här för att se närmaste 406 spårvagn station.
406 spårvagn Schema
406 spårvagn linje kör vardagar. Vanliga schema tider: 16:35 - 17:30
Dag | Öppettider | Turtäthet (min) |
---|---|---|
mån | 16:35 - 17:30 | 55 |
tis | 16:35 - 17:30 | 55 |
ons | 16:35 - 17:30 | 55 |
tor | 16:35 - 17:30 | 55 |
fre | 16:35 - 17:30 | 55 |
lör | Inte I Drift | Inte I Drift |
sön | Inte I Drift | Inte I Drift |
Västtrafik spårvagn Påminnelsetjänst
Se alla uppdateringar för 406 (från Hjo Busstation), inklusive information i realtid, spårvagn förseningar, ändrade rutter, ändrade hållplatser och eventuella andra ändringar för linjen. Få en kartvy i realtid över 406 (Brandstorp) och följ spårvagn när den förflyttar sig över kartan. Ladda ner appen för all information om Västtrafik nu.
406 linje spårvagn biljettpris
Priser för Västtrafik 406 (Brandstorp) kan ändras beroende på flera faktorer. För mer information om biljettpriser för Västtrafik kan du gå till Moovit-appen eller Västtrafik:s officiella hemsida.
406 (Västtrafik)
Det första stoppet för 406 spårvagn är Hjo Busstation och sista stoppet är Brandstorp. 406 (Brandstorp) kör under vardagar.
Ytterligare information: 406 har 30 stationer och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 30 minuter.
Påväg? Se varför över 1.5 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig Västtrafik förslag till sträckor, realtid spårvagn spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 406 spårvagn stationer nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och spårvagn schema för 406 spårvagn för att ta med på din resa.
Spårare för spårvagn i realtid för linje 406
Följ linje 406 (Brandstorp) på en karta i realtid och se var den är när den förflyttar sig mellan olika hållplatser. Använd Moovit för att följa linje 406 spårvagn eller som app där du kan se Västtrafik spårvagn i realtid och missa aldrig din spårvagn.
Använd appen som en reseplanerare med Västtrafikeller en reseplanerare med tunnelbana, spårväg, tåg, buss, färja eller spårvagn för att planera din rutt runt Stockholm. Reseplaneraren visar uppdaterade uppgifter för Västtrafik och alla spårvagn, inklusive linje 406, i Stockholm
406 - Alternativa vägar
Västtrafik Linjer i Stockholm
- 510 - Mariestad station - Binneberg/ Tidtabell
- 821 - Ljungskile station - Uddevalla Kampenhof/ Tidtabell
- 5 - Rosenhäll - Uddevalla Kampenhof/ Tidtabell
- 911 - Holmen - Uddevalla Sommarhemsskolan/ Tidtabell
- 366 - Kållekärr - Kållekärr/ Tidtabell
- 866 - Draget - Kungshamn busstation/ Tidtabell
- 434 - Skepplanda Albotorget - Älvängen station/ Tidtabell
- 138 - Sörliden - Lidköping Dalängsskolan/ Tidtabell
- 3 - Sommarhemsvägen - Uddevalla Kampenhof/ Tidtabell
- 712 - Kroppefjällsvägen - Mellerud station/ Tidtabell
- 139 - Otterstad - Lidköping Dalängsskolan/ Tidtabell
- 566 - Simmenäs - Alingsås station/ Tidtabell
- 420 - Sätra bruk - Karlsborg busstation/ Tidtabell
- 561 - Norsesund station - Alingsås station/ Tidtabell
- 891 - Strömstad station - Lindholmen vändplan/ Tidtabell
- 893 - Mellegården - Strömstad station/ Tidtabell
- 763 - Lindome station - Inseros/ Tidtabell
- 364 - Häggvalle damm - Häggvalle damm/ Tidtabell
- 154 - Kinnarumma kyrka - Herrgårdsområdet/ Tidtabell
- 122 - Bollebygd station - Töllsjö skola/ Tidtabell