607 linje
Næstved St. (Farimagsvej) - Næstved St. (Farimagsvej)
Movia
Movia 607 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
607 bus (Herlufsholm) er en ringlinje med 18 stoppesteder, der afgår fra Næstved St..
Vælg hvilken som helst af 607 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Herlufsholm (18 stop)
Næstved St.
Rådmandsengen (Rådmandshaven)
Rådmandshave (Rådmandshaven)
La Cour Vej (Slagelsevej)
Herlufsholmvej (Slagelsevej)
Herlufsholm Hjemmet (Herlufsholm Allé)
Herlufsholm Kostskole (Herlufsholm Allé)
Herlufsholm Kirkegård (Herlufsholm Allé)
Herlufsholm Idrætscenter (Herlufsholm Allé)
Herlufsholm Kirkegård (Herlufsholm Alle)
Herlufsholm Kostskole (Herlufsholm Alle)
Herlufsholm Hjemmet (Herlufsholm Alle)
Herlufsholmvej (Slagelsevej)
La Cour Vej (Slagelsevej)
Brogade (Rådmandshaven)
Rådmandshave (Rådmandshaven)
Farimagsvej
Næstved St.
607 OSS
Hvad tid begynder 607 busat køre?
Service på bus 607 begynder kl. 07:56 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tider holder 607 bus op med at køre?
Service på bus 607 stopper kl. 14:35 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tid ankommer 607 bus?
Hvornår ankommer Bus Næstved St. (Farimagsvej) - Næstved St. (Farimagsvej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Næstved St. (Farimagsvej) - Næstved St. (Farimagsvej) linje, der er tættest på din placering.
Kører Movias 607 bus linje Kristi Himmelfartsdag?
607 buss kørselstider Kristi Himmelfartsdag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 607 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 607 bus stop.
607 bus Køreplan
607 bus rute opererer den mandag til onsdag. Almindelige åbningstider: 07:56 - 14:35
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 07:56 - 14:35 | 35 |
tir | 07:56 - 14:35 | 35 |
ons | 07:56 - 14:35 | 35 |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 607 (fra Næstved St.), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 607 (Herlufsholm) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
607 linje bus billetpris
Movia 607 (Herlufsholm) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
607 (Movia)
Det første stop på 607 bus ruten er Næstved St., og det sidste stop er Næstved St.. 607 (Herlufsholm) går mandag, tirsdag, onsdag.
Yderligere oplysninger: 607 har 18 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 20 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 607 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 607 busfor at komme på.
Linje 607 Bus sporing i realtid
Spor linje 607 (Herlufsholm) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 607 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 607, i Danmark
Movia linjer i Danmark
- 468 - Ortved Nebsmøllevej (Roskildevej) - Vigersted (Vigersted Bygade)/ Tidsplan
- 2A - Refshaleøen (Refshalevej) - Tingbjerg Gavlhusvej (Terrasserne)/ Tidsplan
- 78 - DR Byen St. (Grønjordsvej) - Femøren St. (Engvej)/ Tidsplan
- 540 - Holbæk St. - Ringsted St./ Tidsplan
- 267 - Haslev St. (Stationsvej) - Haslev St. (Stationsvej)/ Tidsplan
- 120 - Karlslunde St. (Stationsager) - Høje Taastrup St./ Tidsplan
- 203 - Roskilde St. (Stationscentret) - Veddelev (Fiskervejen)/ Tidsplan
- 152 - Måløv St. (Måløv Stationsplads) - Værløse Ryetvej (Ryetvej)/ Tidsplan
- 495 - Skælskør Busterminal (Stationsvej) - Harboes Vænge (Skovvej)/ Tidsplan
- 963 - Skælskør Busterminal (Stationsvej) - Skælskør Busterminal (Stationsvej)/ Tidsplan
- 692 - Fuglebjerg Terminal (Sandvedvej) - Ll. Næstved skole Sandved (Brandholtvej)/ Tidsplan
- 670 - Næstved St. (Banegårdspladsen) - Skælskør Busterminal (Stationsvej)/ Tidsplan
- 835 - Ballerup St. (Banegårdspladsen) - Stationsvej (Måløv Hovedgade)/ Tidsplan
- 353 - Kokkedal St. - Hellebo Park/ Tidsplan
- 209 - Trekroner Plejecenter (Nordre Mellemvej) - Roskilde St. (Stationscentret)/ Tidsplan
- 265 - Haslev St. (Stationsvej) - Haslev St. (Stationsvej)/ Tidsplan
- 323 - Kornmarkskolen Skævinge (Ny Harløsevej) - Kornmarkskolen Skævinge (Ny Harløsevej)/ Tidsplan
- 669 - Lundby St. (Banevej) - Kalvehave Havn (Strandvej)/ Tidsplan
- 400 - Lyngby St. - Hundige St./ Tidsplan
- 128 - Ishøj St. - Ishøj St./ Tidsplan