Fortsæt til primært indhold
Bus - 353

353 linje

Kokkedal St. - Hellebo Park

Movia

Movia 353 bus Rutekort - Hellebo Park

Movia 353 bus Ruteplan og stop (Opdateret)

353 bus (Hellebo Park) har 58 stoppesteder med afgang fra Kokkedal St. og endestation Hellebo Park.

Vælg hvilken som helst af 353 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Retning: Hellebo Park (58 stop)

  • Kokkedal St.

  • Højmose Vænge (Ådalsvej)

  • Jellerød Parkvej (Ådalsvej)

  • Kokkedal Industripark (Ådalsvej)

  • Cirkelhuset Ådalsvej (Usserød Kongevej)

  • Fredensborg Rådhus (Egedalsvej)

  • Hvedevænget (Brønsholmgårdsvej)

  • Rugvænget (Brønsholmgårdsvej)

  • Kornager (Brønsholmgårdsvej)

  • Tornehaven (Brønsholmgårdsvej)

  • Brønsholmgårdsvej (Holmegårdsvej)

  • Møllevej Ungdomscenter (Brønsholm Kongevej)

  • Kirkesti (Brønsholm Kongevej)

  • Åvænget (Brønsholm Kongevej)

  • Niverød Engvej (Niverød Kongevej)

  • Nivå Skole Nord (Niverød Kongevej)

  • Damgård (Niverød Kongevej)

  • Storemosen (Hørsholmvej)

  • Enghaven (Hørsholmvej)

  • Kromosevej (Hørsholmvej)

  • Fredensborgvej (Hørsholmvej)

  • Nybovej (Hørsholmvej)

  • Toeltvej (Hørsholmvej)

  • Lergravsvej (Kongevejen)

  • Kvistgård St.

  • Farversøvej (Munkegårdsvej)

  • Oldenvej (Egeskovvej)

  • Hejreskovvej (Egeskovvej)

  • Nyrup Camping (Kongevejen)

  • Mørdrupvej (Kongevejen)

  • Nyrup Hegn (Kongevejen)

  • Kongevejen 261 (Kongevejen)

  • Rørtangvej (Kongevejen)

  • Retten I Helsingør (Prøvestensvej)

  • Helsingør Sundhedshus (Prøvestensvej)

  • Prøvestenscentret

  • Blishøj (Borgm.P.Christensens V.)

  • Hestens Bakke Vest (Borgm.P.Christensens V.)

  • Hestens Bakke Øst (Borgm.P.Christensens V.)

  • Skolen V. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)

  • Kløvervej (Snerlevej)

  • Violvej (Snerlevej)

  • Skansedalen (Snerlevej)

  • Hobrovej (Stubbedamsvej)

  • Århusvej (Stubbedamsvej)

  • Tordenskjoldsvej (Stubbedamsvej)

  • Bülowsvej (Stubbedamsvej)

  • Flynderborgvej (Stubbedamsvej)

  • Stengade (Kongevejen)

  • Helsingør St.

  • Kulturværftet (Allegade)

  • Gernersvej (Sankt Anna Gade)

  • Marienlyst Slot (Marienlyst Allé)

  • Rolfsvej (Gl. Hellebækvej)

  • Hamlets Vænge (Gl. Hellebækvej)

  • Gefionsvej (Gl Hellebækvej)

  • Helsingør Hallen (Gl. Hellebækvej)

  • Hellebo Park

353 OSS

  • Hvad tid begynder 353 busat køre?

    Service på bus 353 begynder kl. 05:29 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

  • Hvad tider holder 353 bus op med at køre?

    Service på bus 353 stopper kl. 22:31 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

  • Hvad tid ankommer 353 bus?

    Hvornår ankommer Bus Kokkedal St. - Hellebo Park linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Kokkedal St. - Hellebo Park linje, der er tættest på din placering.

  • Er der en 353 bus stop i nærheden af mig?

    Klik her for at se den nærmeste 353 bus stop.

353 bus Køreplan

353 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:29 - 22:31

DagKørselstiderHyppighed (min)
man05:29 - 22:315 - 55
tir05:29 - 22:315 - 55
ons05:29 - 22:315 - 55
tor05:29 - 22:315 - 55
fre05:29 - 22:315 - 55
lør06:31 - 22:3129 - 90
søn06:58 - 22:3131 - 90

Servicealarmer for Movia bus

See all updates on 353 (from Kokkedal St.), including real-time status info, bus delays, changes of routes, changes of stops locations, and any other service changes. Get a real-time map view of 353 (Hellebo Park) and track the bus as it moves on the map. Download the app for all Movia info now.

353 linje bus billetpris

Movia 353 (Hellebo Park) prices may change based on several factors. For more information about Movia tickets costs please check the Moovit app or Movia’s official website.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app

353 (Movia)

Det første stop på 353 bus ruten er Kokkedal St., og det sidste stop er Hellebo Park. 353 (Hellebo Park) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 353 har 58 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 61 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 353 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 353 busfor at komme på.

Linje 353 Bus sporing i realtid

Spor linje 353 (Hellebo Park) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 353 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus

Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 353, i Danmark