676 Linje
Danderyds Sjukhus
SL
SL 676 buss Tidtabell och hållplatser för rutten (Uppdaterat)
Linjen 676 buss (Danderyds Sjukhus) har 12 stopp avgår från Norrtälje Busstation och slutar Danderyds Sjukhus.
676 buss tidtabelssöverblick för nästa vecka: Den avgång en gång om dagen vid 20:03. Driftdagar den här veckan: torsdag, lördag, söndag.
Välj någon av 676 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.
Riktning: Danderyds Sjukhus (12 stopp)
Norrtälje Busstation
Gustavslund
Campus Roslagen
Rösa Trafikplats
Ledinge Trafikplats
Söderhalls Trafikplats
Brottby Trafikplats
Gillingebanan
Arninge Station
Roslags Näsby Trafikplats
Mörby Centrum/E18
Danderyds Sjukhus
676 FAQ
Vilken tid börjar 676 buss köra?
Trafiken på sträckan 676 buss börjar gå kl. 11:10 på torsdag.
Vid vilken tid slutar 676 buss att gå?
Trafiken på sträckan 676 buss slutar gå kl. 15:10 på torsdag.
Vilken tid ankommer 676 buss?
När anländer Danderyds Sjukhus buss? Kolla live ankomsttider för ankomsttider i realtid och för att se hela tidtabellen för linjen Danderyds Sjukhus buss som ligger närmast den plats där du befinner dig.
Vad är biljettpriset för 676 (Danderyds Sjukhus) buss?
Biljettpriset för Danderyds Sjukhus (Danderyds Sjukhus) buss är cirka kr39.00.
IFinns det någon 676 buss stopp i närheten av mig?
Klicka här för att se närmaste 676 buss stopp.
676 buss Schema
676 buss rutt kör torsdag, lördag, söndag. Vanliga schema tider: 20:03
Dag | Öppettider | Turtäthet (min) |
---|---|---|
mån | Inte I Drift | Inte I Drift |
tis | Inte I Drift | Inte I Drift |
ons | Inte I Drift | Inte I Drift |
tor | 11:10 - 15:10 | 15 |
fre | Inte I Drift | Inte I Drift |
lör | 20:03 | Enkel avresa |
sön | 20:03 | Enkel avresa |
SL buss Påminnelsetjänst
Se alla uppdateringar för 676 (från Norrtälje Busstation), inklusive information i realtid, buss förseningar, ändrade rutter, ändrade hållplatser och eventuella andra ändringar för linjen. Få en kartvy i realtid över 676 (Danderyds Sjukhus) och följ buss när den förflyttar sig över kartan. Ladda ner appen för all information om SL nu.
676 linje buss biljettpris
Biljettpriset för SL 676 (Danderyds Sjukhus) är ca kr39.00. Priserna kan ändras beroende på flera faktorer. För mer information om SLs biljettpriser kan du gå till Moovit-appen eller SLs officiella hemsida.
676 (SL)
Det första stoppet för 676 buss är Norrtälje Busstation och sista stoppet är Danderyds Sjukhus. 676 (Danderyds Sjukhus) kör under torsdag, lördag, söndag.
Ytterligare information: 676 har 12 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 56 minuter.
Påväg? Se varför över 1.5 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 676 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 676 buss för att ta med på din resa.
Spårare för buss i realtid för linje 676
Följ linje 676 (Danderyds Sjukhus) på en karta i realtid och se var den är när den förflyttar sig mellan olika hållplatser. Använd Moovit för att följa linje 676 buss eller som app där du kan se SL buss i realtid och missa aldrig din buss.
Använd appen som en reseplanerare med SLeller en reseplanerare med tunnelbana, spårväg, tåg, buss, färja eller spårvagn för att planera din rutt runt Stockholm. Reseplaneraren visar uppdaterade uppgifter för SL och alla buss, inklusive linje 676, i Stockholm
676 - Alternativa vägar
SL Linjer i Stockholm
- 396 - Brommaplan - Solbacka/ Tidtabell
- 826 - Dammliden - Handens station/ Tidtabell
- 650 - Norrbyggeby - Rånäs skola/ Tidtabell
- 653V - Norrtälje busstation - Sätuna/ Tidtabell
- 708Y - Lilla Dalens begravningsplats - Kvarnhagsvägen/ Tidtabell
- 522H - Sollentuna station - Sollentuna station/ Tidtabell
- 506 - Karolinska sjukhuset norra - Hallonbergen/ Tidtabell
- 791 - Södertälje centrum - Centralen/ Tidtabell
- 636 - Östersjö brygga - Norrtälje busstation/ Tidtabell
- 892 - Gullmarsplan - Jordbro station/ Tidtabell
- 819 - Mossvägen - Mossvägen/ Tidtabell
- 568 - Löwenströmska sjukh. - Upplands Väsby station/ Tidtabell
- 525X - Pukvägen - Sollentuna station/ Tidtabell
- 738 - Tumba station - Norsborg/ Tidtabell
- 654Y - Norrtälje busstation - Norrtälje busstation/ Tidtabell
- 56 - Strandbergsgatan - Essingetorget/ Tidtabell
- 858 - Sjögången - Trollsta vägskäl/ Tidtabell
- 782 - Finkarby - Lillhagaskolan/ Tidtabell
- 707 - Tumba station - Fruängen/ Tidtabell
- 804 - Strandängarna - Gullmarsplan/ Tidtabell