קו 687
באר טוביה←שגב-שלום
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 687 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 687 (באר טוביה←שגב-שלום) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכללת אחוה ומסתיים במרכז מסחרי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 687 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר טוביה←שגב-שלום (14 תחנות)
מכללת אחוה
צומת מלאכי לדרום/כביש 40
צומת סגולה
צומת קוממיות
צומת פלוגות לדרום
צומת איתן
מרכז אורן/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
יצחק רגר/וייצמן
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
אזור תעשיה שגב שלום
מרכז מסחרי
מועצה מקומית
מרכז מסחרי
שאלות ותשובות לגבי קו 687
מתי מתחיל לפעול קו 687?
קו 687 מתחיל לפעול ב-13:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 687 מפסיק לעבוד?
קו 687 מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 687?
כדי לראות מתי קו באר טוביה←שגב-שלום האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר טוביה←שגב-שלום הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 687 (באר טוביה←שגב-שלום)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר טוביה←שגב-שלום (באר טוביה←שגב-שלום) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 687 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 687 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 687 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 687 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 687
קו האוטובוס 687, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:00 - 19:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ב׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ג׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ד׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ה׳ | 13:00 - 19:10 | 75 - 195 |
ו׳ | 14:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל687 (מ מכללת אחוה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 687 (באר טוביה←שגב-שלום) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 687
תעריף הנסיעה ב687 (באר טוביה←שגב-שלום) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
687 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 687 היא מכללת אחוה והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי.
קו 687 (באר טוביה←שגב-שלום) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 687. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 687.
מעקב אחר קו האוטובוס 687 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 687 (באר טוביה←שגב-שלום) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 687 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 687 ב-ישראל
687 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 60 - צומת מחנה משאבים-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-29
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 277 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים
- 590 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 37 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 37 - מכללת בית ברל-בית ברל<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-11/ לוח זמנים
- 84 - בורוכוב/הנגב-רעננה<->רש''י/שבטי ישראל-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 79 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 247 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 51 - רכבת רעננה דרום/איסוף-רעננה<->לב הפארק/וייצמן-רעננה-1#
- 20 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 505 - קרית הספורט/וייצמן-רעננה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 615 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 99 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->עתידים/וייצמן-רעננה-21/ לוח זמנים
- 213 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 6 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->אבטליון/הריטב''א-אלעד-10/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->הגליל/נעורים-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 8 - אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים