146 - Stensunda Tidtabell
tisdag Tidtabell
Station | Avgång #1 | Avgång #2 | Avgång #3 | Avgång #4 |
---|---|---|---|---|
Almunge Skola | 13:12 | - | - | - |
Almungeberg | 13:13 | - | - | - |
Rånäs Vägskäl (V. 282) | 13:14 | - | - | - |
Lilla Söderby | 13:14 | - | - | - |
Seglinge | 13:17 | - | - | - |
Eneby (Almunge) | 13:19 | - | - | - |
Gränby Skola (Almunge) | 13:21 | - | - | - |
Blomsteräng | 13:22 | - | - | - |
Sågen (Almunge) | 13:23 | - | - | - |
Glugga | 13:24 | - | - | - |
Sigelstorp | 13:25 | - | - | - |
Hemåla Vägskäl | 13:26 | - | - | - |
Bergsgården | 13:27 | - | - | - |
Knutby Knutbygården | 13:28 | - | - | - |
Knutby Björkgården | 13:30 | - | - | - |
Knutby Affären | 13:30 | - | - | - |
Knutby Skola | 13:32 | 14:22 | 15:35 | 17:25 |
Knutby Boställsvägen | 13:33 | 14:23 | 15:36 | 17:26 |
Tarv | 13:33 | 14:23 | 15:36 | 17:26 |
Åsby (Knutby) | 13:34 | 14:24 | 15:37 | 17:27 |
Björkö (Knutby) | 13:35 | 14:25 | 15:38 | 17:28 |
Harbacken | 13:37 | 14:27 | 15:40 | 17:30 |
Tunnbindartorp | 13:38 | 14:28 | 15:41 | 17:31 |
Långmon | 13:39 | 14:29 | 15:42 | 17:32 |
Stentorpet | 13:40 | 14:30 | 15:43 | 17:33 |
Rungarns Vägskäl | 13:41 | 14:31 | 15:44 | 17:34 |
Hallstaviks Vägskäl (Bladåker) | 13:42 | 14:32 | 15:45 | 17:35 |
Bladåkers by | 13:43 | 14:33 | 15:46 | 17:36 |
Bladåkers Kyrka | 13:43 | 14:33 | 15:46 | 17:36 |
Eriksberg (Bladåker) | 13:45 | 14:35 | 15:48 | 17:38 |
Ignesta Vsk. | 13:46 | 14:36 | 15:49 | 17:39 |
Ola (812) | 13:47 | 14:37 | 15:50 | 17:40 |
Älgsundet (Uppsala) | 13:48 | 14:38 | 15:51 | 17:41 |
Stensunda | 13:52 | 14:42 | 15:55 | 17:45 |
Vardagar Tidtabell
Station | Avgång #1 | Avgång #2 | Avgång #3 |
---|---|---|---|
Almunge Skola | - | 15:10 | - |
Almungeberg | - | 15:11 | - |
Rånäs Vägskäl (V. 282) | - | 15:12 | - |
Lilla Söderby | - | 15:12 | - |
Seglinge | - | 15:15 | - |
Eneby (Almunge) | - | 15:17 | - |
Gränby Skola (Almunge) | - | 15:19 | - |
Blomsteräng | - | 15:20 | - |
Sågen (Almunge) | - | 15:21 | - |
Glugga | - | 15:22 | - |
Sigelstorp | - | 15:23 | - |
Hemåla Vägskäl | - | 15:24 | - |
Bergsgården | - | 15:25 | - |
Knutby Knutbygården | - | 15:26 | - |
Knutby Björkgården | - | 15:28 | - |
Knutby Affären | - | 15:28 | - |
Knutby Skola | 14:22 | 15:30 | 17:25 |
Knutby Boställsvägen | 14:23 | 15:31 | 17:26 |
Tarv | 14:23 | 15:31 | 17:26 |
Åsby (Knutby) | 14:24 | 15:32 | 17:27 |
Björkö (Knutby) | 14:25 | 15:33 | 17:28 |
Harbacken | 14:27 | 15:35 | 17:30 |
Tunnbindartorp | 14:28 | 15:36 | 17:31 |
Långmon | 14:29 | 15:37 | 17:32 |
Stentorpet | 14:30 | 15:38 | 17:33 |
Rungarns Vägskäl | 14:31 | 15:39 | 17:34 |
Hallstaviks Vägskäl (Bladåker) | 14:32 | 15:40 | 17:35 |
Bladåkers by | 14:33 | 15:41 | 17:36 |
Bladåkers Kyrka | 14:33 | 15:41 | 17:36 |
Eriksberg (Bladåker) | 14:35 | 15:43 | 17:38 |
Ignesta Vsk. | 14:36 | 15:44 | 17:39 |
Ola (812) | 14:37 | 15:45 | 17:40 |
Älgsundet (Uppsala) | 14:38 | 15:46 | 17:41 |
Stensunda | 14:42 | 15:50 | 17:45 |
UL Bus tidtabell - 146 (Stensunda)
UL Bus-tidtabell för 146 rutten, Stensunda, ger pendlare en tillförlitlig tidtabell. Tidtabellen gäller för resplanen från Almunge Skola station till Stensunda station, men tidtabellen kan av olika skäl komma att uppdateras.
Du kan se komma in på en online-tidtabell i realtid eller få en utskrivbar version av Bus-tidtabellen. Planera din resa efter tidtabellen för idag, imorgon, vardagar eller helgen med vår tillförlitliga och aktuella UL-tidtabell.