441 - Slussen T-Bana Tidtabell
Vardagar Tidtabell
Station | Avgång #1 | Avgång #2 | Avgång #3 | Avgång #4 | Avgång #5 | Avgång #6 | Avgång #7 | Avgång #8 | Avgång #9 | Avgång #10 | Avgång #11 | Avgång #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tegelövägen | 05:00 | 05:32 | 06:25 | 06:45 | 07:03 | 07:24 | - | - | - | 08:04 | 08:23 | 08:43 |
Linnéavägen | 05:00 | 05:32 | 06:25 | 06:45 | 07:03 | 07:24 | - | - | - | 08:04 | 08:23 | 08:43 |
Snödroppsvägen | 05:01 | 05:33 | 06:26 | 06:46 | 07:04 | 07:25 | - | - | - | 08:05 | 08:24 | 08:44 |
Vikingshill Skånska Gården | 05:01 | 05:33 | 06:26 | 06:46 | 07:04 | 07:25 | - | 07:37 | - | 08:05 | 08:24 | 08:44 |
Fösabacken | 05:02 | 05:34 | 06:27 | 06:47 | 07:05 | 07:26 | - | 07:38 | - | 08:06 | 08:25 | 08:45 |
Enrisvägen | 05:02 | 05:35 | 06:28 | 06:48 | 07:06 | 07:27 | - | 07:38 | - | 08:07 | 08:26 | 08:46 |
Risetvägen | 05:03 | 05:36 | 06:29 | 06:49 | 07:07 | 07:28 | - | 07:39 | - | 08:08 | 08:27 | 08:47 |
Frövägen | 05:04 | 05:37 | 06:30 | 06:50 | 07:08 | 07:29 | - | 07:41 | - | 08:09 | 08:28 | 08:48 |
Badhusvägen | 05:10 | 05:43 | 06:37 | 06:57 | 07:16 | 07:38 | 07:28 | 07:50 | 08:03 | 08:18 | 08:37 | 08:56 |
Högabergsvägen | 05:09 | 05:42 | 06:36 | 06:56 | 07:14 | 07:36 | 07:26 | 07:48 | 08:01 | 08:16 | 08:35 | 08:55 |
Kummelnäs | 05:07 | 05:39 | 06:33 | 06:53 | 07:11 | 07:33 | 07:25 | 07:45 | 08:00 | 08:13 | 08:32 | 08:52 |
Engelbrektsvägen | 05:08 | 05:40 | 06:34 | 06:54 | 07:12 | 07:34 | 07:25 | 07:46 | 08:00 | 08:14 | 08:33 | 08:53 |
Rotkärret | 05:11 | 05:44 | 06:39 | 06:59 | 07:17 | 07:39 | 07:29 | 07:51 | 08:04 | 08:19 | 08:38 | 08:58 |
Boo Prästgård | 05:13 | 05:46 | 06:40 | 07:00 | 07:19 | 07:41 | 07:31 | 07:53 | 08:06 | 08:21 | 08:40 | 08:59 |
Eriksvik | 05:14 | 05:47 | 06:41 | 07:01 | 07:20 | 07:42 | 07:32 | 07:54 | 08:07 | 08:22 | 08:41 | 09:00 |
Boo Kyrka | 05:15 | 05:48 | 06:42 | 07:02 | 07:21 | 07:43 | 07:33 | 07:55 | 08:08 | 08:23 | 08:42 | 09:01 |
Förmansvägen | 05:17 | 05:50 | 06:44 | 07:04 | 07:23 | 07:46 | 07:36 | 07:58 | 08:11 | 08:25 | 08:44 | 09:03 |
Myrsjöskolan | 05:18 | 05:51 | 06:46 | 07:06 | 07:24 | 07:47 | 07:37 | 07:59 | 08:12 | 08:26 | 08:45 | 09:05 |
Sarvträsk | 05:19 | 05:52 | 06:47 | 07:07 | 07:26 | 07:49 | 07:39 | 08:01 | 08:14 | 08:28 | 08:47 | 09:06 |
Orminge Centrum | 05:22 | 05:55 | 06:50 | 07:10 | 07:29 | 07:52 | 07:42 | 08:04 | 08:17 | 08:31 | 08:50 | 09:09 |
Telegramvägen | 05:22 | 05:55 | 06:50 | 07:10 | 07:29 | 07:52 | 07:42 | 08:04 | 08:17 | 08:31 | 08:50 | 09:09 |
Koldalsvägen | 05:23 | 05:56 | 06:51 | 07:11 | 07:30 | 07:53 | 07:43 | 08:05 | 08:18 | 08:32 | 08:51 | 09:10 |
Skottvallsvägen | 05:24 | 05:57 | 06:52 | 07:12 | 07:31 | 07:54 | 07:44 | 08:06 | 08:19 | 08:33 | 08:52 | 09:11 |
Centralplan | 05:26 | 05:59 | 06:54 | 07:14 | 07:33 | 07:56 | 07:46 | 08:08 | 08:21 | 08:35 | 08:54 | 09:13 |
Nacka Trafikplats | 05:31 | 06:04 | 07:00 | 07:20 | 07:40 | 08:03 | 07:53 | 08:16 | 08:28 | 08:42 | 09:00 | 09:19 |
Henriksdal Station | - | - | - | - | - | - | 08:00 | 08:24 | 08:36 | - | - | - |
Londonviadukten | - | - | - | - | - | - | 08:02 | 08:25 | 08:37 | - | - | - |
Slussen T-Bana | - | - | - | - | - | - | 08:08 | 08:32 | 08:44 | - | - | - |
SL Bus tidtabell - 441 (Slussen T-Bana)
SL Bus-tidtabell för 441 rutten, Slussen T-Bana, ger pendlare en tillförlitlig tidtabell. Tidtabellen gäller för resplanen från Tegelövägen station till Slussen T-Bana station, men tidtabellen kan av olika skäl komma att uppdateras.
Du kan se komma in på en online-tidtabell i realtid eller få en utskrivbar version av Bus-tidtabellen. Planera din resa efter tidtabellen för idag, imorgon, vardagar eller helgen med vår tillförlitliga och aktuella SL-tidtabell. Vi uppdaterar tidtabellen för 441, från Nacka till Stockholm, dagligen vid midnatt.