604 - Danderyds Sjukhus T-Bana Tidtabell
Avgång från Hägernäs Station
Vardagar | söndag och lördag |
---|---|
05:28 | 06:11 |
06:04 | 07:11 |
06:34 | 08:08 |
07:04 | 09:07 |
07:26 | 09:57 |
07:46 | 10:27 |
08:14 | 11:01 |
08:46 | 11:31 |
09:16 | 12:01 |
09:46 | 12:32 |
10:16 | 13:02 |
10:46 | 13:32 |
11:16 | 14:02 |
11:46 | 14:32 |
12:16 | 15:02 |
12:46 | 15:32 |
13:16 | 16:02 |
13:46 | 16:32 |
14:16 | 17:02 |
14:45 | 17:34 |
15:05 | 18:04 |
15:25 | 18:34 |
15:55 | 19:00 |
16:23 | 20:00 |
16:53 | 20:56 |
17:23 | 21:56 |
17:53 | 23:02 |
18:23 | - |
18:53 | - |
19:23 | - |
19:53 | - |
20:23 | - |
20:53 | - |
21:23 | - |
22:23 | - |
23:23 | - |
SL Bus tidtabell - 604 (Danderyds Sjukhus T-Bana)
SL Bus-tidtabell för 604 rutten, Danderyds Sjukhus T-Bana, ger pendlare en tillförlitlig tidtabell. Tidtabellen gäller för resplanen från Hägernäs Station till Danderyds Sjukhus T-Bana station, men tidtabellen kan av olika skäl komma att uppdateras.
Du kan se komma in på en online-tidtabell i realtid eller få en utskrivbar version av Bus-tidtabellen. Planera din resa efter tidtabellen för idag, imorgon, vardagar eller helgen med vår tillförlitliga och aktuella SL-tidtabell. Vi uppdaterar tidtabellen för 604, från Täby till Danderyd, dagligen vid midnatt.