645
645 - Norrtälje Busstation Tidtabell Vardagar Tidtabell Station Avgång #1 Avgång #2 Avgång #3 Avgång #4 Avgång #5 Avgång #6 Hårnacka Vägskäl 07:18 06:59 10:24 14:40 16:40 18:24 Hårnackalund 07:17 06:59 10:24 14:41 16:40 18:25 Upplunda Mejeri 07:16 07:00 10:25 14:42 16:41 18:26 Upplunda Vägskäl 07:15 07:01 10:26 14:43 16:42 18:26 Gåsvik Gåsvikssjön 06:25 07:33 11:00 15:34 17:32 19:15 Utvägen 07:21 06:56 10:21 14:36 16:36 18:21 Grind 07:21 06:57 10:22 14:37 16:37 18:22 Solbacka 07:19 06:58 10:23 14:39 16:38 18:23 Långgarn 07:18 06:58 10:23 14:40 16:39 18:24 Söderby Nedre (Rörvik) 06:50 07:57 11:24 15:12 17:10 18:53 Gåsvik Handel 06:26 07:34 11:01 15:33 17:31 19:14 Drottningdal 07:03 07:10 10:36 14:55 16:54 18:37 Rörvik Norra 06:39 07:46 11:13 15:23 17:21 19:04 Husinge Vägskäl 06:24 07:31 10:58 15:37 17:35 19:18 Bagghus Vägskäl 06:27 07:35 11:02 15:32 17:30 19:13 Norrtälje Busstation 07:26 06:55 10:20 14:35 16:35 18:20 Ängsbyle 07:14 07:02 10:27 14:44 16:43 18:28 Uddeboö Vägskäl 07:13 07:02 10:28 14:45 16:44 18:29 Putten 07:12 07:03 10:29 14:47 16:46 18:29 Kvilunda 07:11 07:04 10:30 14:48 16:47 18:30 Roslagsbro Prästgård 07:07 07:08 10:33 14:52 16:51 18:34 Roslagsbro Kyrka 07:06 07:08 10:34 14:53 16:52 18:35 Björklund 07:04 07:09 10:35 14:54 16:53 18:36 Bottna Vägskäl 07:02 07:12 10:37 14:57 16:55 18:38 Röksta Södra 07:10 07:05 10:31 14:49 16:48 18:31 Röksta 07:09 07:06 10:31 14:50 16:48 18:32 Brogården 07:08 07:06 10:32 14:51 16:49 18:33 Dragontorp 07:07 07:07 10:33 14:52 16:50 18:34 Velända Södra 06:57 07:16 10:43 15:03 17:01 18:44 Velända Norra 06:56 07:17 10:44 15:04 17:02 18:45 Bredsättra Gård 06:55 08:02 11:29 15:48 17:46 19:29 Narvagatan 07:22 06:55 10:20 14:35 16:35 18:20 Gåsvik Vägskäl 06:24 07:32 10:59 15:36 17:34 19:17 Rodenkyrkan 07:22 06:56 10:21 14:36 16:36 18:21 Ekeby Snickerifabrik 07:00 07:14 10:40 15:00 16:58 18:41 Råbacken 06:59 07:14 10:40 15:01 16:59 18:42 Mamrelund 06:58 07:15 10:41 15:01 16:59 18:42 Brölunda Vägskäl 06:58 07:16 10:42 15:02 17:00 18:43 Bangårdsgatan 07:23 - - - - -
lördag Tidtabell Station Avgång #1 Avgång #2 Hårnacka Vägskäl 08:55 12:38 Hårnackalund 08:56 12:39 Upplunda Mejeri 08:56 12:39 Upplunda Vägskäl 08:57 12:40 Gåsvik Gåsvikssjön 09:29 13:12 Utvägen 08:53 12:36 Grind 08:53 12:36 Solbacka 08:54 12:37 Långgarn 08:55 12:38 Söderby Nedre (Rörvik) 09:52 13:35 Gåsvik Handel 09:30 13:13 Drottningdal 09:06 12:49 Rörvik Norra 09:41 13:24 Husinge Vägskäl 09:27 13:10 Bagghus Vägskäl 09:31 13:14 Norrtälje Busstation 08:52 12:35 Ängsbyle 08:58 12:41 Uddeboö Vägskäl 08:59 12:42 Putten 09:00 12:43 Kvilunda 09:01 12:44 Roslagsbro Prästgård 09:04 12:47 Roslagsbro Kyrka 09:04 12:47 Björklund 09:05 12:48 Bottna Vägskäl 09:08 12:51 Röksta Södra 09:01 12:44 Röksta 09:02 12:45 Brogården 09:02 12:45 Dragontorp 09:03 12:46 Velända Södra 09:12 12:55 Velända Norra 09:13 12:56 Bredsättra Gård 09:55 13:39 Narvagatan 08:52 12:35 Gåsvik Vägskäl 09:28 13:11 Rodenkyrkan 08:52 12:35 Ekeby Snickerifabrik 09:10 12:53 Råbacken 09:10 12:53 Mamrelund 09:11 12:54 Brölunda Vägskäl 09:12 12:55
söndag Tidtabell Station Avgång #1 Avgång #2 Hårnacka Vägskäl 11:53 16:23 Hårnackalund 11:54 16:24 Upplunda Mejeri 11:54 16:24 Upplunda Vägskäl 11:55 16:25 Gåsvik Gåsvikssjön 12:27 16:57 Utvägen 11:51 16:21 Grind 11:51 16:21 Solbacka 11:52 16:22 Långgarn 11:53 16:23 Söderby Nedre (Rörvik) 12:50 17:20 Gåsvik Handel 12:28 16:58 Drottningdal 12:04 16:34 Rörvik Norra 12:39 17:09 Husinge Vägskäl 12:25 16:55 Bagghus Vägskäl 12:29 16:59 Norrtälje Busstation 11:50 16:20 Ängsbyle 11:56 16:26 Uddeboö Vägskäl 11:57 16:27 Putten 11:58 16:28 Kvilunda 11:59 16:29 Roslagsbro Prästgård 12:02 16:32 Roslagsbro Kyrka 12:02 16:32 Björklund 12:03 16:33 Bottna Vägskäl 12:06 16:36 Röksta Södra 11:59 16:29 Röksta 12:00 16:30 Brogården 12:00 16:30 Dragontorp 12:01 16:31 Velända Södra 12:10 16:40 Velända Norra 12:11 16:41 Bredsättra Gård 12:53 17:24 Narvagatan 11:50 16:20 Gåsvik Vägskäl 12:26 16:56 Rodenkyrkan 11:50 16:20 Ekeby Snickerifabrik 12:08 16:38 Råbacken 12:08 16:38 Mamrelund 12:09 16:39 Brölunda Vägskäl 12:10 16:40
SL Bus tidtabell - 645 (Norrtälje Busstation) SL Bus-tidtabell för 645 rutten, Norrtälje Busstation, ger pendlare en tillförlitlig tidtabell. Tidtabellen gäller för resplanen från Hårnacka Vägskäl station till Bangårdsgatan station, men tidtabellen kan av olika skäl komma att uppdateras.
Du kan se komma in på en online-tidtabell i realtid eller få en utskrivbar version av Bus-tidtabellen. Planera din resa efter tidtabellen för idag, imorgon, vardagar eller helgen med vår tillförlitliga och aktuella SL-tidtabell.
Senast uppdaterad 2 juni 2024