670X - Västerhamnsplan Tidtabell
Vardagar Tidtabell
Station | Avgång #1 | Avgång #2 | Avgång #3 | Avgång #4 | Avgång #5 | Avgång #6 | Avgång #7 | Avgång #8 | Avgång #9 | Avgång #10 | Avgång #11 | Avgång #12 | Avgång #13 | Avgång #14 | Avgång #15 | Avgång #16 | Avgång #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Danderyds Sjukhus | 07:16 | 14:28 | 14:43 | 14:58 | 15:13 | 15:28 | 15:43 | 15:58 | 16:13 | 16:29 | 16:44 | 16:59 | 17:14 | 17:29 | 17:43 | 17:58 | 18:13 |
Roslags Näsby Trafikplats | 07:21 | 14:33 | 14:48 | 15:03 | 15:18 | 15:33 | 15:48 | 16:03 | 16:18 | 16:34 | 16:49 | 17:04 | 17:19 | 17:34 | 17:48 | 18:03 | 18:18 |
Östra Ryds Kyrka | 07:29 | 14:40 | 14:55 | 15:10 | 15:26 | 15:41 | 15:56 | 16:11 | 16:26 | 16:42 | 16:57 | 17:12 | 17:27 | 17:42 | 17:56 | 18:11 | 18:26 |
Kulla Vägskäl | 07:33 | 14:43 | 14:58 | 15:13 | 15:29 | 15:44 | 15:59 | 16:14 | 16:30 | 16:46 | 17:01 | 17:16 | 17:31 | 17:46 | 17:59 | 18:14 | 18:29 |
Polackstorp | 07:36 | 14:46 | 15:01 | 15:16 | 15:32 | 15:47 | 16:02 | 16:17 | 16:33 | 16:49 | 17:04 | 17:19 | 17:34 | 17:49 | 18:02 | 18:17 | 18:32 |
Ladvik | 07:37 | 14:47 | 15:02 | 15:17 | 15:33 | 15:48 | 16:03 | 16:18 | 16:34 | 16:50 | 17:05 | 17:20 | 17:35 | 17:50 | 18:03 | 18:18 | 18:33 |
Nibble | 07:40 | 14:50 | 15:05 | 15:20 | 15:36 | 15:51 | 16:06 | 16:22 | 16:38 | 16:54 | 17:09 | 17:24 | 17:39 | 17:54 | 18:07 | 18:22 | 18:36 |
Bullerholmen | 07:43 | 14:54 | 15:09 | 15:24 | 15:40 | 15:55 | 16:10 | 16:25 | 16:41 | 16:57 | 17:12 | 17:27 | 17:42 | 17:57 | 18:10 | 18:25 | 18:40 |
Kullö | 07:46 | 14:57 | 15:12 | 15:27 | 15:43 | 15:58 | 16:13 | 16:29 | 16:45 | 17:01 | 17:16 | 17:31 | 17:46 | 18:01 | 18:14 | 18:29 | 18:43 |
Eriksövägen | 07:47 | 14:58 | 15:13 | 15:28 | 15:44 | 15:59 | 16:14 | 16:30 | 16:46 | 17:02 | 17:17 | 17:32 | 17:47 | 18:02 | 18:15 | 18:30 | 18:44 |
Pålsundsvägen | 07:48 | 14:59 | 15:14 | 15:29 | 15:45 | 16:00 | 16:15 | 16:31 | 16:47 | 17:03 | 17:18 | 17:33 | 17:48 | 18:03 | 18:16 | 18:31 | 18:45 |
Kronängsvägen | 07:49 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:46 | 16:01 | 16:16 | 16:32 | 16:48 | 17:04 | 17:19 | 17:34 | 17:49 | 18:04 | 18:17 | 18:32 | 18:46 |
Timmermansvägen | 07:49 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:46 | 16:01 | 16:16 | 16:32 | 16:48 | 17:04 | 17:19 | 17:34 | 17:49 | 18:04 | 18:17 | 18:32 | 18:46 |
Vaxholms Kyrka | 07:50 | 15:01 | 15:16 | 15:31 | 15:47 | 16:02 | 16:17 | 16:33 | 16:49 | 17:05 | 17:20 | 17:35 | 17:50 | 18:05 | 18:18 | 18:33 | 18:47 |
Västerhamnsplan | 07:53 | 15:04 | 15:19 | 15:34 | 15:50 | 16:05 | 16:20 | 16:36 | 16:52 | 17:08 | 17:23 | 17:38 | 17:53 | 18:08 | 18:21 | 18:36 | 18:50 |
SL Bus tidtabell - 670X (Västerhamnsplan)
SL Bus-tidtabell för 670X rutten, Västerhamnsplan, ger pendlare en tillförlitlig tidtabell. Tidtabellen gäller för resplanen från Danderyds Sjukhus station till Västerhamnsplan station, men tidtabellen kan av olika skäl komma att uppdateras.
Du kan se komma in på en online-tidtabell i realtid eller få en utskrivbar version av Bus-tidtabellen. Planera din resa efter tidtabellen för idag, imorgon, vardagar eller helgen med vår tillförlitliga och aktuella SL-tidtabell. Vi uppdaterar tidtabellen för 670X, från Danderyd till Vaxholm, dagligen vid midnatt.