695 - Löttingelund Tidtabell
Avgång från Danderyds Sjukhus T-Bana
måndag till torsdag | fredag | lördag | söndag |
---|---|---|---|
01:13 | 00:27 | 05:27 | 05:27 |
02:17 | 01:27 | 00:27 | 01:13 |
03:17 | 02:27 | 01:27 | 02:17 |
04:17 | 03:27 | 02:27 | 03:17 |
- | 04:27 | 03:27 | 04:17 |
- | - | 04:27 | - |
SL Bus tidtabell - 695 (Löttingelund)
SL Bus-tidtabell för 695 rutten, Löttingelund, ger pendlare en tillförlitlig tidtabell. Tidtabellen gäller för resplanen från Danderyds Sjukhus T-Bana station till Löttingelund station, men tidtabellen kan av olika skäl komma att uppdateras.
Du kan se komma in på en online-tidtabell i realtid eller få en utskrivbar version av Bus-tidtabellen. Planera din resa efter tidtabellen för idag, imorgon, vardagar eller helgen med vår tillförlitliga och aktuella SL-tidtabell. Vi uppdaterar tidtabellen för 695, från Danderyd till Täby, dagligen vid midnatt.