737 - Högsäter Centrum Tidtabell
Vardagar Tidtabell
Station | Avgång #1 | Avgång #2 | Avgång #3 |
---|---|---|---|
Uddevalla Kampenhof | 06:05 | 13:45 | 15:50 |
Asplundsgatan | - | 13:46 | 15:51 |
Agnebergsskolan | - | 13:48 | 15:53 |
Östraboskolan | - | 13:48 | 15:53 |
Uddevalla Sjukhus | 06:06 | - | - |
Uddevalla Hedegärde | - | 13:49 | 15:54 |
Egersberg | - | 13:50 | 15:55 |
Ramneröd | 06:06 | - | - |
Norrskolan | - | 13:50 | 15:55 |
Unneröd | 06:07 | - | - |
Ramnerödsskolan | 06:07 | - | - |
Järvstigen | - | 13:50 | 15:55 |
Uddevalla Bleketkyrkan | - | 13:51 | 15:56 |
Helenedalsvägen | 06:08 | 13:51 | 15:56 |
Uddevalla Dalaberg Centrum | 06:08 | 13:52 | 15:57 |
Sälghugget | 06:09 | 13:52 | 15:57 |
Fridhem | 06:10 | 13:54 | 15:59 |
Äskedraget | 06:13 | 13:57 | 16:02 |
Bäve Mållsjö | 06:14 | 13:58 | 16:03 |
Betvattnet | 06:19 | 14:03 | 16:08 |
Hoverängarna | 06:20 | 14:04 | 16:09 |
Store Mosse | 06:24 | 14:08 | 16:13 |
Stuveryr | 06:27 | 14:11 | 16:16 |
Håmule | 06:29 | 14:13 | 16:17 |
Torsbyn | 06:31 | 14:15 | 16:19 |
Torp Skola | 06:34 | 14:18 | 16:22 |
Ödeborg Bruksskolan | 06:40 | 14:24 | 16:28 |
Ödeborg Folkets Hus | 06:41 | 14:25 | 16:29 |
Ödeborgs Kyrka | 06:43 | 14:27 | 16:30 |
Håvesten | 06:44 | 14:28 | 16:32 |
Ängarna | 06:45 | 14:30 | 16:34 |
Färgelanda Vårdcentral | 06:47 | 14:32 | 16:36 |
Färgelanda Centrum | 06:48 | 14:35 | 16:37 |
Färgelanda Valboskolan | - | 14:40 | - |
Håbynvägen | 06:49 | 14:41 | 16:39 |
Furåsen | 06:50 | - | 16:39 |
Boforsvägen | 06:51 | - | 16:40 |
Färgelanda Väg 172 | - | 14:42 | - |
Blanketorpet | 06:52 | - | 16:42 |
Spångerud | 06:53 | - | 16:43 |
Björvattnet | 06:54 | - | 16:44 |
Västra Stigen | 06:55 | - | 16:45 |
Nysäter | - | 14:43 | - |
Kullberg | - | 14:44 | - |
Stigen Kyrka | 06:57 | - | 16:47 |
Stigen Centrum | 06:56 | - | 16:46 |
Gården | 06:58 | - | 16:48 |
Svenstakan | 06:59 | - | 16:49 |
Fölesjön | 07:00 | - | 16:50 |
Fölen | 07:00 | - | 16:51 |
Vanneryr | 07:01 | - | 16:52 |
Hjärtsäter | 07:02 | 14:47 | 16:53 |
Hällan | 07:03 | 14:48 | 16:53 |
Slätthult | 07:04 | 14:48 | 16:54 |
Åselid | 07:04 | 14:50 | 16:55 |
Gudhem | 07:05 | 14:51 | 16:56 |
Grind | 07:06 | 14:52 | 16:57 |
Bäckelid | 07:06 | 14:53 | 16:58 |
Arrendatorsvägen | 07:06 | 14:53 | 16:58 |
Kyrkvägen | 07:07 | 14:54 | 16:59 |
Högsäter Centrum | 07:08 | 14:55 | 17:00 |
Västtrafik Bus tidtabell - 737 (Högsäter Centrum)
Västtrafik Bus-tidtabell för 737 rutten, Högsäter Centrum, ger pendlare en tillförlitlig tidtabell. Tidtabellen gäller för resplanen från Uddevalla Kampenhof station till Högsäter Centrum station, men tidtabellen kan av olika skäl komma att uppdateras.
Du kan se komma in på en online-tidtabell i realtid eller få en utskrivbar version av Bus-tidtabellen. Planera din resa efter tidtabellen för idag, imorgon, vardagar eller helgen med vår tillförlitliga och aktuella Västtrafik-tidtabell.