קו 316
ראשון לציון←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 316 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 316 (ראשון לציון←רמת גן) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ראשל''צ/רציפים ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 316 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←רמת גן (25 תחנות)
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
גולדה מאיר/הסיתוונית
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
המכללה למינהל/מוטה גור
יגאל אלון/ראם
ירושלים/האחד עשר
ירושלים/דוד הראובני
ירושלים/בלפור
אחד העם/הרב שלום סיבהי
פינסקר/הרב קוק
פינסקר/חב"ד
דרך המכבים/פריימן
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב בן יעקב/בר יוחאי
נחמיה/עזרא
נחמיה/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דסלר
חזון אי''ש/רבנו תם
הרב שך/הרב קוטלר
חשב סופר/הרב שך
סוקולוב/אבן גבירול
אבו חצירא/הרב פתאיה
אבו חצירא/הקישון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 316
מתי מתחיל לפעול קו 316?
קו 316 מתחיל לפעול ב-11:40 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 316 מפסיק לעבוד?
קו 316 מפסיק לפעול ב-14:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 316?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 316 (ראשון לציון←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←רמת גן (ראשון לציון←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 316 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 316 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 316 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 316 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 316
קו 316 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 13:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:40 - 14:30 | 170 |
ב׳ | 21:00 - 22:45 | 105 |
ג׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ד׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ה׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ו׳ | 11:40 - 14:30 | 170 |
ש׳ | 21:00 - 22:45 | 105 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל316 (מ ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 316 (ראשון לציון←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 316
תעריף הנסיעה ב316 (ראשון לציון←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
316 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 316 היא ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 316 (ראשון לציון←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 316. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 316.
מעקב אחר קו האוטובוס 316 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 316 (ראשון לציון←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 316 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 316 ב-ישראל
316 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 14א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-1#
- 490 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים B-תל אביב יפו<->ברעם/האומן-ירושלים-1#
- 988 - הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2א/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 921 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ח/ לוח זמנים
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 270 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 791 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 81 - חטיבת הנגב/אילות-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->קניון לב קצרין-קצרין-1ז/ לוח זמנים
- 15 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-1#/ לוח זמנים