קו 326
ירושלים←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 326 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 326 (ירושלים←מודיעין עילית) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרא''ה/ולנשטיין ומסתיים באור החיים ט.
לוח הזמנים לקו 326 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב21:55. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 326 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מודיעין עילית (35 תחנות)
הרא''ה/ולנשטיין
מירסקי/מינץ
שבתאי חזקיה/קהילת אונגוואר
שבתאי חזקיה/ועד ארבע הארצות
שבתאי חזקיה/הרא''ה
ולנשטיין/הרא''ה
ולנשטיין/ועד ארבע הארצות
ולנשטיין/קהילת אונגוואר
מינץ/מירסקי
מינץ/שיף מזרח
מינץ/רובין
רקאנטי/המשורר אצ''ג
רקנאטי/אידלזון
רקנאטי/בן זאב
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
שדרות גולדה מאיר/בנימין מינץ
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מסוף עירוני/שדרות בית הלל
שדרות בית הלל/מסילת ישרים
שדרות בית הלל/עטרת שלמה
שדרות בית הלל/חפץ חיים
נתיבות המשפט/חת''ם סופר
נתיבות המשפט ב
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט/כיכר גפן
נתיבות המשפט ה
כיכר בית תפילה/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט ז
נתיבות המשפט ח
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מעלות שמחה
אור החיים/אוהלי ספר
אור החיים ד
אור החיים ו
אור החיים ט
שאלות ותשובות לגבי קו 326
מתי מתחיל לפעול קו 326?
קו 326 מתחיל לפעול ב-21:55 בשבת
באיזו שעה קו 326 מפסיק לעבוד?
קו 326 מפסיק לפעול ב-21:55 בשבת
מתי מגיע קו 326?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 326 (ירושלים←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מודיעין עילית (ירושלים←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 326 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 326 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 326 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 326 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 326
קו 326 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 21:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 21:55 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל326 (מ הרא''ה/ולנשטיין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 326 (ירושלים←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 326
תעריף הנסיעה ב326 (ירושלים←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
326 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 326 היא הרא''ה/ולנשטיין והתחנה האחרונה היא אור החיים ט.
קו 326 (ירושלים←מודיעין עילית) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 326. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 326.
מעקב אחר קו האוטובוס 326 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 326 (ירושלים←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 326 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 326 ב-ישראל
326 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 101 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20
- 33 - מסוף קסטינה-מלאכי לצפון-באר טוביה<->נחם א-נחם-20/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10/ לוח זמנים
- 347 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 581 - רמת ויז'ניץ/ברכת משה-חיפה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים