קו 40
רבדים←רחובות
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 40 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 40 (רבדים←רחובות) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברבדים ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 40 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רבדים←רחובות (33 תחנות)
רבדים
רבדים/יציאה
בני ראם יציאה/כיכר
חפץ חיים/מלון כפרי
מנחם בגין/יצחק רבין
שדרות מנחם בגין/חיים הרצוג
מרכז מסחרי המושבה/שדרות בן גוריון
שדרות בן גוריון/פינס
פינס/שדרות בן גוריון
בית חולים הרצפלד
פינס/קק''ל
וייצמן/פינס
הרצל/ויצמן
מסעף קדרון/כביש 40
מסעף מחנה תל נוף
מסעף בית אלעזרי
כביש 40/גבעת ברנר
כביש 40/פאוור סנטר בילו
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
הרצל/צומת אושיות
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 40
מתי מתחיל לפעול קו 40?
קו 40 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 40 מפסיק לעבוד?
קו 40 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 40?
כדי לראות מתי קו רבדים←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רבדים←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 40 (רבדים←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רבדים←רחובות (רבדים←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 40 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 40 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 40 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 40 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 40
קו 40 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:30 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 20:00 | 120 - 150 |
ב׳ | 06:30 - 20:00 | 120 - 150 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 20:00 | 120 - 150 |
ה׳ | 06:30 - 20:00 | 120 - 150 |
ו׳ | 08:30 - 14:00 | 150 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל40 (מ רבדים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 40 (רבדים←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 40
תעריף הנסיעה ב40 (רבדים←רחובות) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
40 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 40 היא רבדים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 40 (רבדים←רחובות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 40. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 40.
מעקב אחר קו האוטובוס 40 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 40 (רבדים←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 40 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 40 ב-ישראל
40 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 114 - עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה-כפר קאסם<->באקה/יציאה צפונית-באקה אל ע'רביה-10/ לוח זמנים
- 14א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 31 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 314 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->צה''ל/נחל דן-קרית אונו-1#/ לוח זמנים
- 2א - מסוף הריביירה-אשדוד<->נמל הדרום-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 47 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 33א - הבטיחות/הפלדה-אשדוד<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 3 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->שער הנמל-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 349 - אזור התעשייה-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 38 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 340 - הכוהנים/השקד-בני עי''ש<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 76 - כוכב הצפון/תמוז-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 49א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מכללת לוינסקי/דרך נמיר-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 364 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 13 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים