קו 406
חולון←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 406 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 406 (חולון←ירושלים) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון חולון/תחנת מוצא ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 406 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←ירושלים (26 תחנות)
חניון חולון/תחנת מוצא
חניון אגד/חורשת היובל
תחנת דלק היובל/משה דיין
בית העלמין/הקוממיות
הקוממיות/אנה פרנק
הקוממיות/הרב ניסנבאום
הקוממיות/הנביאים
יצחק שדה/הנביאים
בלפור/יצחק שדה
בלפור/מקס נורדאו
ת.רק''ל בלפור
בלפור/פרלשטיין
הרב עוזיאל/שדרות העצמאות
אנילביץ'/דניאל
מבצע סיני/כצנלסון
יוספטל/אלי כהן
אילת/חצרים
ההסתדרות/אחד במאי
ההסתדרות/שנקר
ההסתדרות/חנקין
ההסתדרות/גאולים
אלופי צה''ל/משה שרת
שדרות ירושלים/מפרץ שלמה
מחלף שורש
מחלף חמד
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 406
מתי מתחיל לפעול קו 406?
קו 406 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 406 מפסיק לעבוד?
קו 406 מפסיק לפעול ב-14:20 בשישי
מתי מגיע קו 406?
כדי לראות מתי קו חולון←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 406 (חולון←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←ירושלים (חולון←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 406 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 406 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 406 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 406 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 406
קו 406 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 22:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:50 - 14:20 | 25 - 70 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 15 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל406 (מ חניון חולון/תחנת מוצא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 406 (חולון←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 406
תעריף הנסיעה ב406 (חולון←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
406 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 406 היא חניון חולון/תחנת מוצא והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 406 (חולון←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 406. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 406.
מעקב אחר קו האוטובוס 406 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 406 (חולון←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 406 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 406 ב-ישראל
406 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 414 - קניון איילון-בני ברק<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 821 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->יציאת אירופה/קיבוץ גלויות-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 77 - מסוף יגור-יגור<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 98 - פארק רבין/דרך השלום-כרמיאל<->הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 970 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ערד/סובה-חיפה-15/ לוח זמנים
- 821 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן-1א/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים