Çanakkale Caddesi ve Fıkıh Sokak kesişimi, Marmaraereğlisi, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Marmaraereğlisi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Çanakkale Caddesi ve Fıkıh Sokak kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Çanakkale Caddesi ve Fıkıh Sokak kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Çanakkale Caddesi ve Fıkıh Sokak kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Halk Ekmek - Silivri 432 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Lütfü Vardar Caddesi - Silivri 668 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • Gümüşyaka Park - Silivri 1074 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Çanakkale Caddesi ve Fıkıh Sokak kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Çanakkale Caddesi ve Fıkıh Sokak kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: Halk Ekmek - Silivri; Lütfü Vardar Caddesi - Silivri; Gümüşyaka Park - Silivri.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Otobüs veya Tren, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin Çanakkale Caddesi ve Fıkıh Sokak kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Otobüs: 300G.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve Çanakkale Caddesi ve Fıkıh Sokak kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,Marmaraereğlisi için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

Çanakkale Caddesi ve Fıkıh Sokak kesişimi, Marmaraereğlisi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası