Çengelköy, Çengelköy, Üsküdar, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Vapur veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Çengelköy, Üsküdar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Çengelköy konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Metro ile Çengelköy konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç Canpark Alışveriş Merkezi, Ümraniye 69 dk
Metro - M5
Metro - M5
Yürü

Sorular & Cevaplar

Çengelköy konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Çengelköy konumuna en yakın duraklar:
    • Çengelköy - Üsküdar 133 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Çengelköy 399 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Havuzbaşı 409 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Şehit Burak Cantürk - Üsküdar 476 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Çengelköy yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Çengelköy yakınından geçiyor?

Hangi Vapur hatları Çengelköy yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Çengelköy yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Çengelköy, Üsküdar, Türkiye'de hangi toplu taşıma hatları Çengelköy durağından geçiyor ve yakınında duruyor?

Moovit, Çengelköy yakınında duran hatların en hızlı rotasını ve en güncel saatlerini bulmanıza yardımcı olur. Moovit, hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Çengelköy için en yakın durakların listesine göz atın: Çengelköy - Üsküdar; Çengelköy; Havuzbaşı; Şehit Burak Cantürk - Üsküdar.

Diğer toplu taşıma seçeneklerini görmek ister misiniz? Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Vapur veya Metro, Çengelköy adresine gitmek için kullanabileceğiniz olası toplu ulaşım seçenekleridir.Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Metro: M5; Otobüs: 14M, 15B, 15F; Vapur: ÇENGELKÖY - İSTINYE; Minibüs / Dolmuş: KADIKÖY - BEYKOZ - ORTAÇEŞME.

Ayrıca, Çengelköy için canlı yol tariflerini bulabilir veya Moovit Uygulamasını indirerek yakınınızdaki en yakın otobüs durağına veya Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Vapur veya Metro istasyonuna bakabilirsiniz.

Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmek istediğiniz yere sizi götüren, tüm toplu taşıma araçlarını bir arada sunan ulaşım uygulamasıdır.

Moovit'i deneyin ve Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görün.

Çengelköy, Çengelköy, Üsküdar
Çengelköy, Çengelköy, Üsküdar Çengelköy İstanbul'un Üsküdar ilçesi sınırları içinde Boğaziçi'nin Anadolu yakasında Vaniköy ile Beylerbeyi arasında bulunur ve eskiden yüksek gelirlilerin oturduğu en lüks ve pahalı semtlerinden biriydi. Osmanlı döneminde üst tabakanın akıl hastaları tedavi için bu semtte bulunan yalılara gönderilirdi. 1960'lara kadar çoğunlukla Rumların oturduğu bir Boğaziçi köyüydü. Bugün de geleneksel Boğaziçi yaşantısının izleri görülmektedir. Geçmişte diğer pek çok Boğaziçi semtinde olduğu gibi Çengelköy'de de sebze ve meyve yetiştirilirdi. Çengelköy'ün salatalığı çok meşhurdu. Ayrıca kiraz ve ayvası da oldukça lezzetliydi. Semtte bugün artık pek kullanılmayan Aya Yorgi adında bir Rum kilisesi vardır. Abdullah Ağa Yalısı ve Sadullah Paşa Yalısı Çengelköy'deki önemli yalılardır. Ayrıca Çengelköy'de Unutulmayan Bir Masal Süper Baba 1993-1997 yılları arasında ATV'de yayınlanan yerli dizi. Başrollerde Şevket Altuğ, Sümer Tilmaç, Jülide Kural, Şevval Sam ve Bennu Yıldırımlar'ın yer aldığı ekranların en beğenilen ve unutulmayan dizisidir.
Çengelköy nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi

Çengelköy, Üsküdar'da Çengelköy konumuna en yakın duraklar

Çengelköy, Üsküdar konumunda Çengelköy için en yakın Otobüs durakları Çengelköy, Üsküdar konumunda Çengelköy için en yakın Minibüs / Dolmuş durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası