Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası, Gebze, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Gebze konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 130Ş, 500T, 503.

Sorular & Cevaplar

Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası konumuna en yakın duraklar:

  • Şifa Mahallesi / Kadıköy Yönü 128 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Şifa Mahallesi 364 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Kent Önü 381 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası yakınından geçiyor: 130Ş, 500T, 503.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Gebze şehrinde Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası konumuna Toplu Taşıma

Gebze, Türkiye'de Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası adresine gitmek için en yakın duraklar: Şifa Mahallesi / Kadıköy Yönü; Şifa Mahallesi; Kent Önü.

Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 130Ş, 500T, 503.

Geri dönüş yolculuğunuzu Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası, Gebze
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Şifa Mahallesi Tuzla Belediye Halısahası konumuna ulaşmak daha kolay!