Şirinevler, Bakirköy, nerede, Metro, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Bakirköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Şirinevler konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Metro ile Şirinevler konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç Forum İstanbul, Bayrampasa 29 dk
Metro - M1A
Metro - M1A
Başlangıç Başakşehir, Basaksehir 57 dk
Metro - M3
Metro - M3
Metro - M1B
Metro - M1B
Metro - M1A
Metro - M1A
Başlangıç Kanuni Sultan Suleyman Egitim Ve Arastirma Hastanesi, Küçükçekmece 107 dk
Yürü
Metro - M3
Metro - M3
Metro - M3
Metro - M3
Metro - M1B
Metro - M1B
Metro - M1A
Metro - M1A
Başlangıç Esenler Otogarı, Bayrampasa 18 dk
Metro - M1A
Metro - M1A

Sorular & Cevaplar

Şirinevler konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Şirinevler konumuna en yakın duraklar:
    • Ataköy - Şirinevler 26 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Şirinevler - Bakırköy 106 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Şirinevler 165 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Şirinevler yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Şirinevler yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Bakirköy, Türkiye'de Şirinevler konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Şirinevler durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Metro, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Bakirköy konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Metro, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Şirinevler durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Şirinevler durağına en yakın alternatif durakları bulun. Şirinevler için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Ataköy - Şirinevler; Şirinevler - Bakırköy; Şirinevler.

Hedefinize ulaşmak için Metro, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Şirinevler yakınından geçiyor - Metro: M1A; Otobüs: 34BZ, 79B, 98S.

Şirinevler konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Bakirköy konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Şirinevler, Bakirköy
Şirinevler, Bakirköy Şirinevler, İstanbul'un Bahçelievler ilçesine bağlı mahalle. 1964 yılında mahalle olmuştur. ilk yerleşimin Megaralıların İstanbul'a gelişlerinden itibaren sebze ve meyve bahçesi olarak kullanılan geniş ovadır. Tavukçu Deresinin Eski Bağlardan, Mahmutbey Yolunun altı,(Hürriyet Mahallesi kesimi) Eski E-5 yolu diye bilinen alanın iki tarafı Şirinevler Mahallesidir. Andrikonun Bahçesi olarak da bilinen bölgede 1923 yılındaki Nüfus mübadelesinden sonra Nifos olan yerin adı Siyavuşpaşa Çeşmesinin yanında bulunan Kocasinan Kulesinden esinlenerek Kocasinan Köyü Olarak değişmiştir. Nifos Köyü Teşkilat-ı Mahsusa'nın Rum ajanlarını yetiştirdiği köy olarak da bilinir. Mübadeleden sonra bölgeye Selanik'ten gelen muhacirler yerleştiler. Kocasinan 1950'lere kadar tek tük yerleşim görülürdü. O yılların sonunda 2-3 katlı geniş bahçeli bloklar yapıldı ve birçok aile Şirinevler'e yerleşti.1980'lerin sonrasında yoğun bir şekilde Bayburt ve Erzurum'dan göç aldı. 1980'li yıllara kadar bahçeli, şirin bir mesken olan Şirinevler son derece nezih ve aile muhiti olarak bilinirdi.
Şirinevler nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi

Bakirköy'da Şirinevler konumuna en yakın duraklar

Bakirköy konumunda Şirinevler için en yakın Metro durakları Bakirköy konumunda Şirinevler için en yakın Otobüs durakları
Otobüs
Şirinevler - Bakırköy
2 dk yürüme
Otobüs
Şirinevler - Bakırköy
2 dk yürüme
Bakirköy konumunda Şirinevler için en yakın Minibüs / Dolmuş durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası