Gebze Garı, Gebze, nerede, Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Gebze Garı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Gebze Garı konumuna en yakın duraklar:

  • Gebze İstasyonu - Darıca 112 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Akşemsettin Caddesi - Darıca 358 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Eskihisar Kavşaği 952 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Gebze Garı yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Gebze Garı yakınından geçiyor: 17B.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Gebze şehrinde Gebze Garı konumuna Toplu Taşıma

Gebze, Türkiye'deki Gebze Garı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Gebze Garı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Gebze Garı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Gebze Garı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Gebze İstasyonu - Darıca; Akşemsettin Caddesi - Darıca; Eskihisar Kavşaği.

Gebze Garı adresine Otobüs, Metro veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 17B.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Gebze Garı için yol tarifi alın.

Gebze Garı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Gebze konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Gebze Garı, Gebze
Gebze Garı, Gebze Gebze Tren İstasyonu, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bulunan tren istasyonudur. TCDD'ye ait demiryolu istasyonudur. 1873 yılında açıldı. İstasyon, 2004 yılında Marmaray çalışmaları başlayıncaya kadar Haydarpaşa-Gebze Banliyö Tren Hattı'nın doğudaki son istasyonuydu. İnşaat çalışmalarının başlamasıyla birlikte tren seferleri iptal edildi.
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Gebze Garı konumuna ulaşmak daha kolay!