Halkbank, Beykoz, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Beykoz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Halkbank konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Halkbank - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 121A, 121B, 14M, 15BK, 15SD.

Sorular & Cevaplar

Halkbank konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Halkbank konumuna en yakın duraklar:

  • Şehit Hasan Kaya 39 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Yakut Sokak 46 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Celal Aras And.Lis. - Beykoz 98 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Halkbank yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Halkbank yakınından geçiyor: 121A, 121B, 14M, 15BK, 15SD.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Beykoz şehrinde Halkbank konumuna Toplu Taşıma

Beykoz, Türkiye'deki Halkbank adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Halkbank adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Halkbank adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Halkbank için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Şehit Hasan Kaya; Yakut Sokak; Celal Aras And.Lis. - Beykoz.

Halkbank adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 121A, 121B, 14M, 15BK, 15SD.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Halkbank için yol tarifi alın.

Halkbank adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Beykoz konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Halkbank, Beykoz
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Halkbank konumuna ulaşmak daha kolay!