Küçüksu, Beykoz, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Beykoz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Küçüksu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Küçüksu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Küçüksu konumuna en yakın duraklar:
    • Şehit Murat Akdemir 346 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Küçüksu - Beykoz 384 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Küçüksu - Üsküdar 423 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Sevda Tepesi - Üsküdar 433 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Küçüksu yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Küçüksu yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Beykoz, Türkiye'de Küçüksu konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Küçüksu durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Beykoz konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Minibüs / Dolmuş durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Küçüksu durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Küçüksu durağına en yakın alternatif durakları bulun. Küçüksu için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Şehit Murat Akdemir; Küçüksu - Beykoz; Küçüksu - Üsküdar; Sevda Tepesi - Üsküdar.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Minibüs / Dolmuş güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Küçüksu yakınından geçiyor - Otobüs: 14M, 14R, 15TY; Minibüs / Dolmuş: GÖKSU MAHALLESI - TOKATKÖY.

Küçüksu konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Beykoz konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Küçüksu, Beykoz

Beykoz'da Küçüksu konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası