Kadıköy, Kadıköy, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Kadıköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kadıköy konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Metro ile Kadıköy konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç Köfteci Ramiz 52 dk
Yürü
Metro - M4
Metro - M4
Başlangıç Gönül Kahvesi 52 dk
Yürü
Metro - M4
Metro - M4
Başlangıç Canpark Alışveriş Merkezi, Ümraniye 71 dk
Metro - M5
Metro - M5
Yürü
Metro - M4
Metro - M4

Sorular & Cevaplar

Kadıköy konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Kadıköy konumuna en yakın duraklar:
  • Kadıköy 65 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Kadıköy - Kadıköy 109 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • İskele Camii 171 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • İdo 192 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • Kadıköy (Şehir Hatları Beşiktaş - Adalar İskelesi) 574 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Kadıköy yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Kadıköy yakınından geçiyor?

Hangi Vapur hatları Kadıköy yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Kadıköy yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Kadıköy, Türkiye'de Kadıköy konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Kadıköy durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Kadıköy konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Kadıköy durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Kadıköy durağına en yakın alternatif durakları bulun. Kadıköy için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Kadıköy; Kadıköy - Kadıköy; İskele Camii; İdo; Kadıköy (Şehir Hatları Beşiktaş - Adalar İskelesi).

Hedefinize ulaşmak için Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Vapur güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Kadıköy yakınından geçiyor - Metro: M4; Otobüs: 14ES, 15BK, 15F, 4; Vapur: KADIKÖY - BEŞIKTAŞ; Minibüs / Dolmuş: KADIKÖY - PENDIK, KADIKÖY - TAKSIM.

Kadıköy konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Kadıköy konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Kadıköy, Kadıköy
Kadıköy, Kadıköy Kadıköy, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan ilçesi. Kocaeli Yarımadası'nın güneybatı kesiminde bulunan Kadıköy, batı ve güneyde Marmara Denizi, kuzeyde Üsküdar, kuzeydoğuda Ataşehir ve doğuda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. Marmara sahilleri boyunca Haydarpaşa'dan Bostancı'ya dek kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda oldukça uzun bir sahil şeridine (yaklaşık 21 km) sahip olan Kadıköy'de kıyı şeridi ve buna paralel uzanan ana ulaşım güzergahları yerleşme yapısını belirlerken, daha geride yer alan D-100 Karayolu ilçenin kuzey sınırını oluşturur. Kadıköy'deki yerleşmenin başlangıcını oluşturan tarihsel çekirdek, Haydarpaşa Koyu ile Moda Burnu'nun oluşturduğu alanda yer almaktadır. İlçeye adını veren yerleşme merkezi ve asıl Kadıköy semti kabaca kuzey ve kuzeydoğuda demiryolu, doğuda Kurbağalıdere ve Kalamış Koyu, batıda ise Marmara Denizi ve Haydarpaşa Koyu'nun sınırladığı bir alan olarak düşünülebilir. Bugün bu alan Kadıköy Çarşısı, Yeldeğirmeni ve Moda gibi tarihi yerleşme alanlarını da içeren Rasimpaşa, Osmanağa ve Caferağa mahallerinden oluşmaktadır. Kadıköy, ancak 19. yüzyıl'da sürekli iskan sahası haline gelip İstanbul kentiyle bütünleştiğinden, İstanbul'un diğer tarihi semtlerine nazaran şehir tarihi içinde oldukça genç bir yerleşme olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte Anadolu Yakası'nın en eski yerleşim birimlerinden olan Kadıköy bugün de yakanın en işlek noktası durumundadır. Kadıköy'de Osmanlı döneminden kalma yapılara da rastlanır. Kadıköy ilçesi kent ulaşımı açısından önemli bir konuma sahiptir. İstanbul'un çeşitli semtlerini birbirine bağlayan bazı ana ulaşım yolları Kadıköy İlçesi'nden geçer. 2015 yılında gerçekleştirilen "İstanbul'da Yaşam Kalitesi Araştırması"nda tüm ilçeler arasında 2. sırayı almıştır.
Kadıköy nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi

Kadıköy'da Kadıköy konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası