Ana içeriğe geç

Kahve Deposu, Basaksehir, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Bilgilendirici servis bildirimi Koronavirüs Güncellemesi
Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle tüm toplu taşıma değişiklikleri uygulamada güncelleniyor.
Daha fazla detay için uygulamayı indir
Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle tüm toplu taşıma değişiklikleri uygulamada güncelleniyor.
Daha fazla detay için uygulamasını indirin
Google Play'den indir App Store'dan indir

Basaksehir konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kahve Deposu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Kahve Deposu - yakınından geçen güzergahları var

Metro ile Kahve Deposu konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Sorular & Cevaplar

İstanbul Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması.
Tüm yerel mobilite seçenekleri tek bir uygulamada
Google Play'den indir App Store'dan indir

Basaksehir şehrinde Kahve Deposu konumuna Toplu Taşıma

Basaksehir, Türkiye'deki Kahve Deposu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Kahve Deposu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Kahve Deposu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Kahve Deposu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Başakşehir Bulvarı; Cahit Zarifoğlu İöo-2; Başak Konutları / İkitelli Garajı Yönü.

Kahve Deposu adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 146B, 146M, 78C, 78E, 78F, 89C, 98 Metro: M3 Minibüs / Dolmuş: KAYAŞEHIR - IKITELLI - KÜÇÜKÇEKMECE, MİNİBÜS: A-06, MİNİBÜS: A-46, ŞIRINEVLER - IKITELLI SANAYI - KAYAŞEHIR

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Kahve Deposu için yol tarifi alın.

Kahve Deposu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Basaksehir konumundaki kullanıcılar dahil 840 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Kahve Deposu, Basaksehir
Uygulamayla Kahve Deposu konumuna ulaşmak daha kolay!