KampüSaray, Avcılar, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Avcılar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden KampüSaray konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

KampüSaray konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • KampüSaray konumuna en yakın duraklar:
  • Aydinlar - Avcılar 121 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Avcilar İgdaş - Avcılar 131 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • İstiklal Caddesi - Avcılar 327 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Üniversite Mahallesi - Avcılar 335 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Fevzi Çakmak Caddesi - Avcılar 430 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Avcılar, Türkiye'deki KampüSaray adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile KampüSaray adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak KampüSaray adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

KampüSaray için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Aydinlar - Avcılar; Avcilar İgdaş - Avcılar; İstiklal Caddesi - Avcılar; Üniversite Mahallesi - Avcılar; Fevzi Çakmak Caddesi - Avcılar.

KampüSaray adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 34BZ, Otobüs - 34C, Otobüs - 76D.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca KampüSaray için yol tarifi alın.

KampüSaray adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Avcılar konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

KampüSaray, Avcılar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası