Oslo Namai, Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Oslo Namai konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Oslo Namai - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 13, 1G, 2G, 3G; Troleybüs: 10.

Sorular & Cevaplar

Oslo Namai konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Oslo Namai konumuna en yakın duraklar:

  • „Sparta“ 633 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.
  • Vytenio St. 896 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi.
  • Vingriai 1006 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Oslo Namai yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Oslo Namai yakınından geçiyor: 13, 1G, 2G, 3G.

Hangi Troleybüs hatları Oslo Namai yakınından geçiyor?

Bu Troleybüs hatları Oslo Namai yakınından geçiyor: 10.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus şehrinde Oslo Namai konumuna Toplu Taşıma

Vilniaus, Litvanya'deki Oslo Namai adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Oslo Namai adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Oslo Namai adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Oslo Namai için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: „Sparta“; Vytenio St.; Vingriai.

Oslo Namai adresine Otobüs veya Troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 13, 1G, 2G, 3G; Troleybüs: 10.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Oslo Namai için yol tarifi alın.

Oslo Namai adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Vilniaus konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Oslo Namai, Vilniaus
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Oslo Namai konumuna ulaşmak daha kolay!