Oto Taksim, Esenyurt, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Esenyurt konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Oto Taksim konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Oto Taksim - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Oto Taksim konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Oto Taksim konumuna en yakın duraklar:

  • Esenyurt Kiptaş 4.Et / Avcılar Yönü 281 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Okurlar Caddesi / Avcılar Yönü 290 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Okurlar Caddesi / Kiptaş Yönü 290 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Hüseyin Ergün Ulu Ca / Avcılar Yönü 302 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Hüseyin Ulu Camii / Kiptaş Yönü 303 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Oto Taksim yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Oto Taksim yakınından geçiyor: 146, 147, 76D.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Oto Taksim yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Oto Taksim yakınından geçiyor: KÜÇÜKÇEKMECE - BALIK YOLU, KÜÇÜKÇEMECE - AVCILAR - BALIK YOLU.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Esenyurt şehrinde Oto Taksim konumuna Toplu Taşıma

Esenyurt, Türkiye'deki Oto Taksim adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Oto Taksim adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Oto Taksim adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Oto Taksim için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Esenyurt Kiptaş 4.Et / Avcılar Yönü; Okurlar Caddesi / Avcılar Yönü; Okurlar Caddesi / Kiptaş Yönü; Hüseyin Ergün Ulu Ca / Avcılar Yönü; Hüseyin Ulu Camii / Kiptaş Yönü.

Oto Taksim adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 146, 147, 76D Minibüs / Dolmuş: KÜÇÜKÇEKMECE - BALIK YOLU, KÜÇÜKÇEMECE - AVCILAR - BALIK YOLU

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Oto Taksim için yol tarifi alın.

Oto Taksim adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Esenyurt konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Oto Taksim, Esenyurt
Uygulamayla Oto Taksim konumuna ulaşmak daha kolay!