Paşaköy, Sancaktepe, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sancaktepe konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Paşaköy konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Paşaköy - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: UM61; Minibüs / Dolmuş: KARTAL - ATAYOLU CAD. - PAŞAKÖY, KARTAL - SAMANDIRA - PAŞAKÖY.

Sorular & Cevaplar

Paşaköy konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Paşaköy konumuna en yakın duraklar:

  • Paşaköy 143 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Paşa Çayırı 828 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Paşaköy yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Paşaköy yakınından geçiyor: UM61.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Paşaköy yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Paşaköy yakınından geçiyor: KARTAL - ATAYOLU CAD. - PAŞAKÖY, KARTAL - SAMANDIRA - PAŞAKÖY.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sancaktepe şehrinde Paşaköy konumuna Toplu Taşıma

Sancaktepe, Türkiye'deki Paşaköy adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Paşaköy adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Paşaköy adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Paşaköy için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Paşaköy; Paşa Çayırı.

Paşaköy adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: UM61; Minibüs / Dolmuş: KARTAL - ATAYOLU CAD. - PAŞAKÖY, KARTAL - SAMANDIRA - PAŞAKÖY.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Paşaköy için yol tarifi alın.

Paşaköy adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sancaktepe konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Paşaköy, Sancaktepe

Sancaktepe'da Paşaköy konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Paşaköy konumuna ulaşmak daha kolay!