Sevinç Simit Salonu, İstanbul, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sevinç Simit Salonu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Sevinç Simit Salonu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Sevinç Simit Salonu konumuna en yakın duraklar:
    • Merkez Kayaşehir - Başakşehir 49 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Zümrüt Sitesi - Başakşehir 296 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Oltu Sitesi - Başakşehir 308 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Sevinç Simit Salonu yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Sevinç Simit Salonu yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Sevinç Simit Salonu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Sevinç Simit Salonu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Sevinç Simit Salonu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Sevinç Simit Salonu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Merkez Kayaşehir - Başakşehir; Zümrüt Sitesi - Başakşehir; Oltu Sitesi - Başakşehir.

Sevinç Simit Salonu adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 79E, 79K, 79KM; Minibüs / Dolmuş: KULELİ - KAYAŞEHİR, SEFAKÖY - KAYAŞEHİR.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Sevinç Simit Salonu için yol tarifi alın.

Sevinç Simit Salonu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Sevinç Simit Salonu
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası