Yaşam Sitesi, İstanbul, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Yaşam Sitesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Yaşam Sitesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Yaşam Sitesi konumuna en yakın duraklar:
    • Cezeri And.Mes.Lise - Tuzla 254 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Hilmi Sonay Aile S.M - Tuzla 300 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Gürsel Sokak - Tuzla 528 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Yaşam Sitesi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki Yaşam Sitesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Yaşam Sitesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Yaşam Sitesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Yaşam Sitesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Cezeri And.Mes.Lise - Tuzla; Hilmi Sonay Aile S.M - Tuzla; Gürsel Sokak - Tuzla.

Yaşam Sitesi adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 130A, 130H, 133P.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Yaşam Sitesi için yol tarifi alın.

Yaşam Sitesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Yaşam Sitesi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası