Sultançiftliği, Sultangazi, nerede, Otobüs, Tramvay veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sultangazi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sultançiftliği konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Sultançiftliği konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Sultançiftliği konumuna en yakın duraklar:
    • İbrahim Yıldız 73 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Sultan Çiftliği 160 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • İbrahim Yıldiz 172 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • 1.Cebeci Cad. - Sultangazi 238 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Tramvay hatları Sultançiftliği yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Sultançiftliği yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sultangazi, Türkiye'de Sultançiftliği konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Sultançiftliği durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs, Tramvay veya Minibüs / Dolmuş istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Sultangazi konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs, Tramvay veya Minibüs / Dolmuş durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Sultançiftliği durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Sultançiftliği durağına en yakın alternatif durakları bulun. Sultançiftliği için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: İbrahim Yıldız; Sultan Çiftliği; İbrahim Yıldiz; 1.Cebeci Cad. - Sultangazi.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs, Tramvay veya Minibüs / Dolmuş güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Sultançiftliği yakınından geçiyor - Tramvay: T4; Otobüs: 336E, 36M, 78C.

Sultançiftliği konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Sultangazi konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Sultançiftliği, Sultangazi

Sultangazi'da Sultançiftliği konumuna en yakın duraklar

Sultangazi konumunda Sultançiftliği için en yakın Otobüs durakları Sultangazi konumunda Sultançiftliği için en yakın Minibüs / Dolmuş durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası