Yeni Mahalle, Sultangazi, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sultangazi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Yeni Mahalle konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Yeni Mahalle konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Yeni Mahalle konumuna en yakın duraklar:
    • İvat Turhan İöo 13 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • İvat Turhan Iöo - Sultangazi 50 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • M Cad 271 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Tramvay hatları Yeni Mahalle yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Yeni Mahalle yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Yeni Mahalle yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sultangazi, Türkiye'de Yeni Mahalle konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Yeni Mahalle durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tramvay istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Sultangazi konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tramvay durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Yeni Mahalle durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Yeni Mahalle durağına en yakın alternatif durakları bulun. Yeni Mahalle için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: İvat Turhan İöo; İvat Turhan Iöo - Sultangazi; M Cad.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tramvay güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Yeni Mahalle yakınından geçiyor - Tramvay: T4; Otobüs: 336E, 36CY; Minibüs / Dolmuş: EDIRNEKAPI - ÇILINGIR, TOPKAPI - HARAÇÇI.

Yeni Mahalle konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Sultangazi konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Yeni Mahalle, Sultangazi

Sultangazi'da Yeni Mahalle konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası