קו 271
חולון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 271 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 271 (חולון←תל אביב-יפו) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קריית שרת ומסתיים בקלצ'קין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 271 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (41 תחנות)
מסוף קריית שרת
מסוף קרית שרת/שדרות ירושלים
מפרץ שלמה/רמת הגולן
ימית 2000/מפרץ שלמה
מפרץ שלמה/גבעת התחמושת
מפרץ שלמה/קרית שמונה
דוד אלעזר/בגין
דוד אלעזר/קרן היסוד
בית ספר שרת/קרן היסוד
קרן היסוד/בית לחם
משה שרת/קרן היסוד
ההסתדרות/מוצקין
ההסתדרות/סמולנסקין
ההסתדרות/דוד אלעזר
ההסתדרות/גאולים
ההסתדרות/מוהליבר
ההסתדרות/ראש פינה
ההסתדרות/יהושע חנקין
אריה שנקר/יבנה
שנקר/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
שדרות קוגל/הלוחמים
לוי אשכול/כיכר הלוחמים
ת. רכבת צומת חולון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/יהודה המכבי
פלנטריום/חיים לבנון
מוזאון ארץ ישראל/חיים לבנון
מכון הנפט/חיים לבנון
הפקולטה להנדסה/קלאוזנר
מוזאון העם היהודי/קלאוזנר
ביה''ס לרפואה/קלצ'קין
קלצ'קין
שאלות ותשובות לגבי קו 271
מתי מתחיל לפעול קו 271?
קו 271 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 271 מפסיק לעבוד?
קו 271 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 271?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 271 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 271 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 271 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 271 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 271 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 271
קו 271 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ג׳ | 06:15 - 23:00 | 20 - 45 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ו׳ | 05:00 - 15:30 | 15 - 20 |
ש׳ | 21:15 - 23:15 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל271 (מ מסוף קריית שרת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 271 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 271
תעריף הנסיעה ב271 (חולון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
271 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 271 היא מסוף קריית שרת והתחנה האחרונה היא קלצ'קין.
קו 271 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 271. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 271.
מעקב אחר קו האוטובוס 271 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 271 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 271 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 271 ב-ישראל
271 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 794 - מיכאל/בר כוכבא-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 942 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 993 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#חיפה ↔ אילת/ לוח זמנים
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 806 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 82 - שד.חטיבת גולני/החורב-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 425 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 26 - דגניה/טרומן-חיפה<->נתן שפריצר/הארי השואג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 56 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-19/ לוח זמנים
- 47א - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 26א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-14/ לוח זמנים
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים