קו 43 - בהזמנה מראש
הררית←תרדיון
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 43 - בהזמנה מראש (הררית←תרדיון) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהררית ומסתיים בתרדיון/מכללת וינגייט.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 - בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הררית←תרדיון (18 תחנות)
הררית
מועדון חברים
יפה נוף/הבקעה
שכונה חדשה
מסעף יודפת
יודפת בי''ס עודד
צומת יודפת/784
רפאל/כביש 784
מרכז שירותים
מועצה אזורית משגב
מסעף משגב
צומת מישגב
צומת יובלים
תרדיון כניסה
תרדיון/ביטוח לאומי
תרדיון/צ. ירוק כתום
תרדיון/תפרון
תרדיון/מכללת וינגייט
שאלות ותשובות לגבי קו 43 - בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 43 - בהזמנה מראש?
קו 43 - בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-05:28 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 43 - בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 43 - בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-14:20 בשישי
מתי מגיע קו 43 - בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו הררית←תרדיון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הררית←תרדיון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 - בהזמנה מראש (הררית←תרדיון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הררית←תרדיון (הררית←תרדיון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 43 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 43 - בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 - בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 - בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 43 - בהזמנה מראש
קו 43 - בהזמנה מראש פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:28 - 20:48
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:28 - 20:48 | 110 - 292 |
ב׳ | 05:28 - 20:48 | 110 - 292 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:28 - 20:48 | 110 - 292 |
ה׳ | 05:28 - 20:48 | 110 - 292 |
ו׳ | 07:28 - 14:20 | 172 - 240 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל43 - בהזמנה מראש (מ הררית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 - בהזמנה מראש (הררית←תרדיון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43 - בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב43 - בהזמנה מראש (הררית←תרדיון) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
43 - בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 43 - בהזמנה מראש היא הררית והתחנה האחרונה היא תרדיון/מכללת וינגייט.
קו 43 - בהזמנה מראש (הררית←תרדיון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43 - בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43 - בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 43 - בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 - בהזמנה מראש (הררית←תרדיון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 - בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 - בהזמנה מראש ב-ישראל
43 - בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 271 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1א/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 2א - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מצפה הילה כיכר ב-הילה-1#/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 9 - עכברה-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 990 - בית ספר בת מלך/הרב קוק-רכסים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 61 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אבו סנאן סולטאן באשא ד-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 4 - בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->הבולבול/הגבעה-מעלות תרשיחא-2#/ לוח זמנים
- 44 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מנוף מרכז-מנוף-1#/ לוח זמנים
- 2 - שוק/ז'בוטינסקי-צפת<->שוק/ז'בוטינסקי-צפת-3#
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 511 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-17/ לוח זמנים
- 978 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 994 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->יצחק שמיר/הרב דב הכהן קוק-עפולה-2#/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שחיפה ↔ טמרה/ לוח זמנים