קו 1
סח'נין←תרדיון
נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) (מעודכן)
בקו 1 (סח'נין←תרדיון) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בסחנין עיריה ומסתיים בתרדיון/מכללת וינגייט.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: סח'נין←תרדיון (23 תחנות)
סחנין עיריה
סח'נין נאגי אלעלי
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
בי''ס תיכון/אלבלאני
אלבלאני/נאגי אלעלי ב
שוק עירוני/אלדוחה
אלרויס ב
אלרויס ג
שוהדאאי אל אקסא א
שוהדאאי אל אקסא ב
סחנין אלשהדא
בית עלמין/רג'א אבו ריא
פלסטין/רג'א אבו ריא
פלסטין/אלתחריר
אלתחריר
הגליל ט
הגליל י'/יאסר ערפאת
סחנין יציאה מערבית
תרדיון כניסה
תרדיון/ביטוח לאומי
תרדיון/צ. ירוק כתום
תרדיון/תפרון
תרדיון/מכללת וינגייט
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שבת
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-19:00 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו סח'נין←תרדיון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו סח'נין←תרדיון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (סח'נין←תרדיון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס סח'נין←תרדיון (סח'נין←תרדיון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 21:30 | 20 - 40 |
ב׳ | 05:30 - 21:30 | 20 - 40 |
ג׳ | 05:30 - 21:00 | 70 - 80 |
ד׳ | 05:30 - 21:30 | 20 - 40 |
ה׳ | 05:30 - 21:30 | 20 - 40 |
ו׳ | 06:00 - 19:00 | 35 - 40 |
ש׳ | 05:30 - 21:30 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ סחנין עיריה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (סח'נין←תרדיון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (סח'נין←תרדיון) של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism).
1 (נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism))
התחנה הראשונה של קו 1 היא סחנין עיריה והתחנה האחרונה היא תרדיון/מכללת וינגייט.
קו 1 (סח'נין←תרדיון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (סח'נין←תרדיון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) בישראל
- 280 - אל קודס/בנק הפועלים-טמרה<->מכללת עמק יזרעאל-עמק יזרעאל-1#/ לוח זמנים
- 81 - מסיטבה 1-כעביה טבאש חג'אג'רה<->בי''ס יסודי חגאגרה-כעביה טבאש חג'אג'רה-1#/ לוח זמנים
- 327 - אל קודס/בנק לאומי-טמרה<->מכללת אורנים-קרית טבעון-1#/ לוח זמנים
- 342 - מרכז דדו/חרוד-נוף הגליל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 365 - ת. מרכזית צפת-צפת<->סחנין יציאה מערבית-סח'נין-2#/ לוח זמנים
- 240 - שעב/כביש ראשי-שעב<->מכללת עמק יזרעאל-עמק יזרעאל-1#/ לוח זמנים
- 353 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 28 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->צומת משהד-כפר כנא-2א/ לוח זמנים
- 29 - תחנה מרכזית-נצרת<->מסעף מחווה אלון-מרום הגליל-1#/ לוח זמנים
- 296 - אל קודס/בנק לאומי-טמרה<->מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין-2#/ לוח זמנים
- 77 - ראס אלח'אביה 1-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 14 - תחנה מרכזית-נצרת<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-1#/ לוח זמנים
- 833 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 79 - שכ' אלגמשה 1-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 76 - בי''ס מקיף א-מגאר<->שכונת המסג'ד-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 451 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-2א/ לוח זמנים
- 52 - כפר מנדא/כניסה-כפר מנדא<->מכללת מר אליאס-אעבלין-1א/ לוח זמנים
- 828 - קופת חולים/חרמון-נוף הגליל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 72 - בי''ס מקיף א-מגאר<->מגאר ב'/מסעף טפחות-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 185 - עילוט ה'/כיכר אלסדרה-עילוט<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים