113 Hattı
Bengisu
TULAŞ
TULAŞ 113 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
113 otobüs hattı (Bengisu), 1061 - Sahil Peron durağından başlayıp 1203 - Bengisu Son Durak durağına gidene kadar 36 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 113 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Bengisu (36 durak)
1061 - Sahil Peron
1502 - Mumhane Yeni Cami
1015 - Şenol Güneş Cd.
1016 - Valilik-1
1017 - Numune Hastanesi-1
1029 - Trabzon Lisesi
1126 - Emniyet
1030 - Atapark
2273 - Soğuksu Cd Giriş
2274 - Gülgazi Sk
1086 - İsmetpaşa İlköğretim-2
1065 - Erdoğdu Kışla-1
1066 - Damla Siteleri-1
2276 - Çatak-1
1289 - Villa Siteleri
1069 - Şükraniye Camii-1
1070 - Karayolları Lojmanları-1
1071 - Çamlık Hastanesi
1072 - Meltem Sitesi-1
1073 - Köşk Kavşağı
1188 - Soğuksu Merkez Camii
1189 - Soğuksu Güneyler-1
1190 - Bengisu Yol Ayrımı
1191 - Bengisu-2
1192 - Saraylar Camii
1193 - Bengisu-3
1194 - Bengisu-4
1195 - Bengisu-5
1196 - Bengisu-6
1197 - Bengisu-7
1198 - Madensuyu
1199 - Bengisu Camii
1200 - Bengisu 8
1201 - Bengisu 9
1202 - Karşıyaka Yol Ayrımı
1203 - Bengisu Son Durak
113 SSS
113 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
113 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:45'da başlar.
113 otobüs saat kaçta bitiyor?
113 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 19:20'da biter
113 otobüs saat kaçta geliyor?
Bengisu otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Bengisu otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 113 otobüs durağı var mı?
En yakın 113 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
113 Otobüs Saatleri
113 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:45 - 19:20
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:45 - 19:20 | 62 - 187 |
Sal | 06:45 - 19:20 | 62 - 187 |
Çar | 06:45 - 19:20 | 62 - 187 |
Per | 06:45 - 19:20 | 62 - 187 |
Cum | 06:45 - 19:20 | 62 - 187 |
Cmt | 06:50 - 19:20 | 124 - 182 |
Paz | 06:50 - 19:20 | 202 - 298 |
TULAŞ Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 113 üzerindeki (1061 - Sahil Peron durağından) tüm güncellemeleri görün. 113 (Bengisu) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm TULAŞ bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
113 hattı otobüs ücreti
TULAŞ 113 (Bengisu) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. TULAŞ bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya TULAŞ resmi web sitesini kontrol edin.
113 (TULAŞ)
113 otobüs hattının ilk durağı 1061 - Sahil Peron olup son durağı 1203 - Bengisu Son Durak durağıdır. 113 (Bengisu), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 113 hattında 36 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 30 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit TULAŞ hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Trabzon konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 113 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 113 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
113 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
113 (Bengisu) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 113 otobüs takip uygulaması veya canlı TULAŞ otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Trabzon çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı TULAŞ için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Trabzon içindeki TULAŞ ve 113 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
113 - Alternatif yol tarifleri
Trabzon şehrindeki diğer TULAŞ hatları
- 203A - Akçaabat - Darıca / Meydan - Ktü/ Tarife
- 109 - Beşirli 1 - Uğurlu/ Tarife
- 277A - Beşikdüzü - Vakfıkebir / KTÜ/ Tarife
- 203C - Akçaabat - Mersin / Sahil - Ktü/ Tarife
- 139B - Pelitli Afetevler - Çamlı - Topaloğlu/ Tarife
- 605 - Özdil/ Tarife
- 140C - Akyazı - Yeşiltepe - Ergüneş/ Tarife
- 139C - Pelitli - Adnan Kahveci - Çimenli/ Tarife
- 276 - Oğuz/Resullü - Beşikdüzü/ Tarife
- 137 - Konaklar/ Tarife
- 105 - Erdoğdu - Bahçecik Toki - Yenicuma/ Tarife
- 133A - Yeşilova - Karşıyaka/ Tarife
- 504 - Sürmene - Yeniay - Kumru/ Tarife
- 141A - Piknik Alanı Ring/ Tarife
- 123 - Yeşiltepe/ Tarife
- 603A - Kaşüstü - Merkez Cd. Çamlık Mah./ Tarife
- 135C - Çukurçayır - Cami Mahallesi/ Tarife
- 376A - Düzköy/ Tarife
- 378 - Çayırbağı/ Tarife
- 227 - Çankaya / Erenler - Araklı/ Tarife