378 Hattı
Sahil Peron
TULAŞ
TULAŞ 378 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
378 otobüs hattı (Sahil Peron), Çayırbağı Yeni Camii durağından başlayıp 1451 - Peron Bitiş durağına gidene kadar 116 duraklar geçiyor.
378 otobüs hattının bu haftaki hareket saatleri: Günde bir kez 07:00'da çalışır. Bu haftaki çalışma günleri: hafta içi.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 378 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Sahil Peron (116 durak)
Çayırbağı Yeni Camii
Çayırbağı 3
Çayırbağı Çamlıca Mh.
Tonya Yolu
Spor Derneği
Çayırbağı 2
Çayırbağı Ptt
Çayırbağı 1
Çayırbağı Ortaokulu
Çal Mağarası Yolu
Çayırbağı Yolu 5
Çayırbağı Yolu 4
Çayırbağı Yolu 3
Alazlı Mh. Yolu 3
Alazlı Mh. Yolu 2
Yol
Çayırbağı 2
Alazlı Mh. Yolu
Çayırbağı 1
Çal Mağarası Yolu
Çayırbağı Köprüsü
Mehmet Ofluoğllu Ortaokulu
Düzköy Belediyesi
Çayırbağı Yol Ayrımı
Cevizlik Mh. Yukarı Giriş
Düzköy-2
Düzalan İlkokulu
İlçe Stadı
Düzköy-1
Düzköy Cevizlik Mh.
Gökçeler Yol Ayrımı
Işıklar Ortamahalle
Işıklar Merkez
Cevizlik Mezarlık
Selimli Mevkii
Işıklar Çok Prog. Lisesi
Kavazlı Mahallesi
Aykut Yol Ayrımı
Tutkunlar Mevkii
Çaylıca Camii
Sebetçiler
Doğanköy Merkez
Demirkapı
Harmancık Mahallesi
Civelek Petrol
Karacakaya Yol Ayrımı
Dörtyol
Dörtyol Jandarma
Ortaalan Mahallesi
Ortaalan
Şinik
Şinik Yıldırım Sk.
Şinik Yalı Sk.
Şinik Yeni Cami
Cevizli Mahallesi
Değirmenci Mahallesi
Hıdırnebi Yolu
Dere Mahallesi
Alsancak
3 Nolu Taşıyıcılar Koop.
Yeşiltepe Mahallesi
Tütün Fabrikası
Çınarlık Mahallesi
Meydankaya
Helvacı-2
Çiçeklidüz Mahallesi
Helvacı-1
Benzinlik
Akören Demirci Mahallesi
Kayalar
4097 - Akçaabat Küçük Sanayi Sitesi-2
4098 - Akçaabat Oto Sanayi-1
4099 - Akçaabat Çok Prog. Anadolu Lisesi-2
4007 - Haçkalıbaba Devlet Hastanesi
4100 - Yaylacık-4
4008 - Yaylacık-1
4101 - Atletizm Stadı
4009 - Belediye Halı Saha
4102 - Akçaabat-1
4010 - Akçaabat Sahil Park
4103 - Akçaabat Ak Camii-Meydan
4104 - Akçaabat Otobüs Peronu
4105 - Akçaabat-3
4053 - Yaylacık-2
4106 - Yaylacık Stadı-1
4107 - Akçaabat İlçe Stadı
4108 - Yaylacık-3
4584 - Haçkalıbaba Devlet Hastanesi
4585 - Söğütlü-2
4055 - Şehit Sabri Tütüncü
4586 - Trt
4056 - Trabzon Üniversitesi
4057 - Söğütlü-4
4058 - Yıldızlı Başlangıç Sınırı
4588 - Medicalpark Yıldızlı Hastanesi
4590 - Karayolları
1577 - Akyazı Stadı-1
2862 - Akyazı Yol Ayrımı-1
1579 - Akyazı Yol Ayrımı
2863 - Akyazı Stadı Yol Ayrımı
1050 - Beşirli İlk Durak
1051 - Çevre Ve Şehircilik Müd.-3
1407 - İmkb Okul-1
1408 - Spor Kompleksi-2
1183 - Saraybosna Parkı-2
1185 - Orman Okulu
1186 - Aksular Otel-1
1187 - Merkez Bankası-1
1129 - Ayasofya
1453 - Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi
1460 - Yalı Mahallesi-2
2220 - Yalı Mahallesi-1
1461 - Tapu Kadastro Bölge Müd.
1462 - Büyükşehir İtfaiye
1062 - Mumhane Yeni Camii-2
1451 - Peron Bitiş
378 SSS
378 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
378 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07:00'da başlar.
378 otobüs saat kaçta bitiyor?
378 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 07:00'da biter
378 otobüs saat kaçta geliyor?
Sahil Peron otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Sahil Peron otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 378 otobüs durağı var mı?
En yakın 378 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
378 Otobüs Saatleri
378 otobüs hattı, hafta içi çalışıyor. Düzenli çalışma saatleri: 07:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 07:00 | Tek sefer |
Sal | 07:00 | Tek sefer |
Çar | 07:00 | Tek sefer |
Per | 07:00 | Tek sefer |
Cum | 07:00 | Tek sefer |
Cmt | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
TULAŞ Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 378 üzerindeki (Çayırbağı Yeni Camii durağından) tüm güncellemeleri görün. 378 (Sahil Peron) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm TULAŞ bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
378 hattı otobüs ücreti
TULAŞ 378 (Sahil Peron) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. TULAŞ bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya TULAŞ resmi web sitesini kontrol edin.
378 (TULAŞ)
378 otobüs hattının ilk durağı Çayırbağı Yeni Camii olup son durağı 1451 - Peron Bitiş durağıdır. 378 (Sahil Peron), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 378 hattında 116 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 157 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit TULAŞ hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Trabzon konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 378 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 378 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
378 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
378 (Sahil Peron) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 378 otobüs takip uygulaması veya canlı TULAŞ otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Trabzon çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı TULAŞ için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Trabzon içindeki TULAŞ ve 378 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
378 - Alternatif yol tarifleri
Trabzon şehrindeki diğer TULAŞ hatları
- 155 - Subaşı - Gözalan/ Tarife
- 104 - Köşk/ Tarife
- 126 - Beşirli 2 - Bilkent Sitesi/ Tarife
- 109 - Beşirli 1 - Uğurlu/ Tarife
- 119A - Yalıncak - Adli Tıp / Meydan/ Tarife
- 426 - Sürmene - Köprübaşı/ Tarife
- 139B - Pelitli Afetevler - Çamlı - Topaloğlu/ Tarife
- 144 - Gürbulak/ Tarife
- 601 - Yomra/ Tarife
- 202 - Dörtyol - Erikli - Akçaabat/ Tarife
- 201 - Şinik - Akçaabat/ Tarife
- 120 - Beşirli - KTÜ/ Tarife
- 326 - Karaçam/ Tarife
- 502 - Çamburnu - Gökçesu/ Tarife
- 114 - Beşirli - Tıp/ Tarife
- 139A - Pelitli - Aydınkent - Yeşilköy/ Tarife
- 140A - Akyazı Cami Mh. - Konak/ Tarife
- 141A - Piknik Alanı Ring/ Tarife
- 377 - Aykut - Düzköy/ Tarife
- 125 - Çimenli - Kavala/ Tarife