118 Hattı
Karacailyas - Ayvagediği
Mersin Büyükşehir Belediyesi
Mersin Büyükşehir Belediyesi 118 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
118 otobüs hattı (Makine İkmal), 50649 - Ayvagediği Meydanı durağından başlayıp 51239 - Makine İkmal 1 durağına gidene kadar 78 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 118 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Makine İkmal (78 durak)
50649 - Ayvagediği Meydanı
50650 - Gölet
50651 - Yılmazlar
50652 - Gazino Bardakçı
50653 - Sinap
50654 - Gözne Sülüklü
50655 - Gündoğdu
50656 - Şehit Hatıra Ormanı
54422 - Taşkınlar
50657 - Çeşme
50658 - Aslan
50659 - Gözne Lisesi
50660 - Meski Filtre
50661 - Gözne Meydanı
50662 - Gözne Tedaş
50663 - Gözne Jandarma
50664 - Çınar
50665 - Korum Mahallesi
50666 - İkizçam
50667 - Şirinevler
50668 - Şıhbağ
50669 - Yüksel
50670 - Eski Okul
50671 - Ayrancı
50672 - Darısekisi
50673 - Soğucak Yolu
50674 - Değirmen
50675 - Sarnıç
50676 - Kepirli Yolu
50247 - Eski Evrenli
50677 - Dalakderesi Mezarlığı
50678 - Çiftlik
50679 - Sami
50680 - Dalakderesi Köprü
50681 - Dalakderesi
50682 - Toroslar İlkokulu
50683 - Tarım Kredi
50684 - Doruklu Yolu
50685 - Zengibar
50686 - Mezarlık
50687 - Arslanköy Yolu
50688 - Çamlıdere Evleri
50689 - Hayvan Barınağı
50690 - Işıktepe Yolu
50691 - Çopurlu Yolu
50692 - Çopurlu Kasabı
50548 - Zarif
50549 - Bilgin
50550 - Mermerci
50513 - Değirmen
50514 - Orman Lojmanı
50515 - Ersoy
50516 - Çavuşlu Fırın
50517 - Eski Çavuşlu
50518 - Akın
50519 - Borazan
50520 - Arı Petek
50521 - Eski Durak
50522 - Deli Kadir
50523 - Genç Osman
50524 - Şamut Petrol
50525 - Arsalar
50526 - Fırın
50527 - Palmiye
50528 - Toroslar Belediyesi
50529 - Deli Mahmut
50530 - Karayolları Doğu
50531 - Devlet Hastanesi
50532 - Ticaret Lisesi
50533 - Eski Otogar
50534 - Metropol
50535 - Küçük Hamam
50536 - Camii
50537 - Ziraat Bankası
50121 - Toros Devlet Hastanesi
50122 - Tenis Kortu
50123 - Ahi Evran Ortaokulu
51239 - Makine İkmal 1
118 SSS
118 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
118 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:40'da başlar.
118 otobüs saat kaçta bitiyor?
118 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 17:00'da biter
118 otobüs saat kaçta geliyor?
Karacailyas - Ayvagediği otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Karacailyas - Ayvagediği otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 118 otobüs durağı var mı?
En yakın 118 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
118 Otobüs Saatleri
118 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:40 - 17:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 05:40 - 17:00 | 680 |
Sal | 05:40 - 17:00 | 680 |
Çar | 05:40 - 17:00 | 680 |
Per | 05:40 - 17:00 | 680 |
Cum | 05:40 - 17:00 | 680 |
Cmt | 05:40 - 17:00 | 680 |
Paz | 05:40 - 17:00 | 680 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 118 üzerindeki (50649 - Ayvagediği Meydanı durağından) tüm güncellemeleri görün. 118 (Makine İkmal) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Mersin Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
118 hattı otobüs ücreti
Mersin Büyükşehir Belediyesi 118 (Makine İkmal) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Mersin Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
118 (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
118 otobüs hattının ilk durağı 50649 - Ayvagediği Meydanı olup son durağı 51239 - Makine İkmal 1 durağıdır. 118 (Makine İkmal), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 118 hattında 78 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 84 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Mersin Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Adana - Mersin konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 118 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 118 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
118 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
118 (Makine İkmal) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 118 otobüs takip uygulaması veya canlı Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Adana - Mersin çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Mersin Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya metro veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Adana - Mersin içindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 118 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
118 - Alternatif yol tarifleri
Adana - Mersin şehrindeki diğer Mersin Büyükşehir Belediyesi hatları
- 217 - Tarsus - Gülek/ Tarife
- 219 - Taşti - Çevreli - Sıraköy/ Tarife
- 121 - Kazanlı - Üniversite - Stadyum/ Tarife
- 77M - Tece - Üniversite - Meşot - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 113 - Meşot - Demirhisar/ Tarife
- 50M - Makine İkmal - Soli - Eski Mezitli/ Tarife
- 233 - Taşti - Tepeköy - Dorak - Boztepe/ Tarife
- 250 - Özbek - Kaleburcu/ Tarife
- 224 - Taşti-Yenişehir Hastanesi-Ergenekon-Atatürk Mahallesi/ Tarife
- 174 - Erdemli - Avgadı/ Tarife
- 69M - Yeşilçimen-Özgürlük-2. Çevre Yolu-Üniversite-Stadyum/ Tarife
- 214 - Üniversite-Akgedik-Dadalı-Kayadibi-Sağlıklı-Kurbanlı/ Tarife
- 291 - Taşti - Atalar/ Tarife
- 142 - Karacailyas - Dalakderesi - Çelebili - Musalı/ Tarife
- 263 - Tarsus Üniversitesi - Kleopatra - Çağ Üniversitesi/ Tarife
- 141 - Makine İkmal - Çağ Üniversitesi - Arıklı/ Tarife
- 73M - Çay - Çilek - Meşot/ Tarife
- 162 - Meşot - Civanyayla - Yeşilova/ Tarife
- 114 - Meşot - Bahçeli - Yanpar/ Tarife
- 131 - Homurlu - Zeytinkent/ Tarife