118 Hattı
Karacailyas - Ayvagediği
Mersin Büyükşehir Belediyesi
Mersin Büyükşehir Belediyesi 118 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
118 otobüs hattı (Ayvagediği(Karacailyasdan Kalkar)), 54397 - Karacailyas Başlangıç durağından başlayıp 50611 - Ayvagediği Meydanı durağına gidene kadar 89 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 118 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Ayvagediği(Karacailyasdan Kalkar) (89 durak)
54397 - Karacailyas Başlangıç
50238 - Nakliyeciler
50239 - Eski Güven Tıp
50240 - Park
50241 - Dikilitaş
50242 - Belediye Fırını
50243 - Cezaevi
50244 - Keresteciler
52687 - Eski Emniyet
52670 - İçel Tır Garajı
52669 - Ceynak
52682 - Ticaret Borsası
52673 - Makina İkmal
50045 - Eski Otogar
50046 - 3 Ocak
50047 - Toros Devlet Hastanesi
50476 - Ziraat Bankası
50477 - Camii
50479 - Kuruçeşme
50480 - Devlet Hastanesi
50481 - Karayolları Doğu
50482 - Deli Mahmut
50483 - Toroslar Belediyesi
50484 - Camii
50485 - Fırın
50486 - Arsalar
50487 - Şamut Petrol
50488 - Genç Osman
50489 -Deli Kadir
50490 - Eski Durak
50491 - Arı Petek
50492 - Borazan
50493 - Akın
50494 - Çavuşlu
50495 - Çavuşlu Fırın
50496 - Ersoy
50497 - Orman Lojmanı
50495 - Meşot Değirmen
50551 - Mermerci
50552 - Bigin
50553 - Zarif
50566 - Akdeniz Kasabı
50567 - Çopurlu Kasabı
50568 - Teras
50569 - Işıktepe
50570 - Hayvan Barınağı
50571 - Çamlıdere Evleri
50572 - Arslanköy Yolu
50573 - Mezarlık Yolu
50574 - Zengibar
50575 - Doruklu Yolu
50576 - Tarım Kredi
50577 - Toroslar İlkokulu
50578 - Dalakderesi
50579 - Dalakderesi Köprü
50580 - Sami
50581 - Çiftlik
50582 - Dalakderesi Mezarlığı
50367 - Eski Evrenli
50583 - Kepirli Yolu
50584 - Sarnıç
50585 - Değirmen
50586 - Soğucak Yolu
50587 - Darısekisi
50588 - Ayrancı
50589 - Eski Okul
50590 - Yüksel
50591 - Şıhbağ
50592 - Söğütlü
50593 - Şirinevler
50594 - İkizçam
50595 - Korum Mahallesi
50596 - Çınar
50597 - Aşağı Gözne
50598 - Tedaş
50599 - Belediye
50600 - Meski
50601 - Gözne Lisesi
50602 - Gözne İlkokulu
50603 - Çeşme
54421 - Zenginler
50604 - Mavi Ev
50605 - Gündoğdu
50606 - Gözne Sülüklü
50607 - Sinap
50608 - Gazino Bardakçı
50609 - Yılmazlar
50610 - Gölet
50611 - Ayvagediği Meydanı
118 SSS
118 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
118 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:45'da başlar.
118 otobüs saat kaçta bitiyor?
118 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 17:15'da biter
118 otobüs saat kaçta geliyor?
Karacailyas - Ayvagediği Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Karacailyas - Ayvagediği Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Mersin Büyükşehir Belediyesi 118 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
118 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 118 otobüs durağı var mı?
En yakın 118 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
118 otobüs Saatleri
118 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:45 - 17:15
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 05:45 - 17:15 | 120 - 185 |
Sal | 05:45 - 17:15 | 120 - 185 |
Çar | 05:45 - 17:15 | 120 - 185 |
Per | 05:45 - 17:15 | 120 - 185 |
Cum | 05:45 - 17:15 | 120 - 185 |
Cts | 05:45 - 17:15 | 120 - 185 |
Paz | 05:45 - 17:15 | 120 - 185 |
Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 118 üzerindeki (54397 - Karacailyas Başlangıç durağından) tüm güncellemeleri görün. 118 (Ayvagediği(Karacailyasdan Kalkar)) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Mersin Büyükşehir Belediyesi bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
118 hattı otobüs ücreti
Mersin Büyükşehir Belediyesi 118 (Ayvagediği(Karacailyasdan Kalkar)) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Mersin Büyükşehir Belediyesi bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Mersin Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini kontrol edin.
118 (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
118 otobüs hattının ilk durağı 54397 - Karacailyas Başlangıç olup son durağı 50611 - Ayvagediği Meydanı durağıdır. 118 (Ayvagediği(Karacailyasdan Kalkar)), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 118 hattında 89 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 95 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Mersin Büyükşehir Belediyesi hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Adana - Mersin konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 118 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 118 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
118 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
118 (Ayvagediği(Karacailyasdan Kalkar)) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 118 otobüs takip uygulaması veya canlı Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Adana - Mersin çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Mersin Büyükşehir Belediyesi için bir yolculuk planlayıcı veya Tren, Metro veya Otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Adana - Mersin içindeki Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 118 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
118 - Alternatif yol tarifleri
Adana - Mersin şehrindeki diğer Mersin Büyükşehir Belediyesi hatları
- 142 - Karacailyas - Dalakderesi - Çelebili - Musalı/ Tarife
- 285 - Tarsus-Yanıkkışla-Kuşçular/ Tarife
- 37M - Meşot - Üniversite - Kuyuluk/ Tarife
- 157 - Karacailyas - Alanyalı/ Tarife
- 15M - Yeşilçimen - Tırmıl - Akbelen - Meşot - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 28M - Tece - 2. Çevre Yolu - Üniversite -Şehir Hastanesi - Meşot/ Tarife
- 164 - Meşot - Uzunkaş - Apsun/ Tarife
- 13M - Kocavilayet-Stadyum-Şehir Hastaesi-Arpaç Sakarlar/ Tarife
- 173 - Meşot - Çiftepınar/ Tarife
- 253 - Taşti - Karadirlik
- 20M - Karacailyas - Arpaç/ Tarife
- 216 - Yeşilyurt - Yeşilevler/ Tarife
- 234 - Taşti - Aliağa - Hasanağa/ Tarife
- 260 - Taşti - Çamlıyayla - Sebil/ Tarife
- 76M - Şehir Hastanesi - Üniversite - Soli - Eski Mezitli/ Tarife
- 75B - Karacailyas - Meşot -Buluklu - Dorukkent/ Tarife
- 77M - Tece - Üniversite - Meşot - Şehir Hastanesi/ Tarife
- 138 - Meşot - Demirhisar - Parmakkurdu/ Tarife
- 55M - Karacailyas - Kuyuluk/ Tarife