11H Hattı
Çifteçinarlar-Tepeüstü
İETT
İETT 11H Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
11H otobüs hattı (Çifteçinarlar-Tepeüstü), Çifteçinarlar durağından başlayıp Tepeüstü - Son Durak 11h Yönü durağına gidene kadar 83 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 11H otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Çifteçinarlar-Tepeüstü (83 durak)
Çifteçinarlar
Akbaba Caddesi - Üsküdar Yönü
Uzun Evliya Sokak - Üsküdar Yönü
Ortaçeşme - Üsküdar Yönü
Çayir Caddesi - Beykoz Yönü
Kundura Fabrikasi - Beykoz Yönü
Yaliköy - Beykoz Yönü
Beykoz / Üsküdar Yönü
Beykoz Korusu / Üsküdar Yönü
Beykoz Belediyesi / Üsküdar Yönü
Gümüşsuyu Mahallesi - Üsküdar Yönü
Saip Molla Caddesi - Üsküdar Yönü
Beykoz Devlet Hast. / Üsküdar Yönü
Paşabahçe - Üsküdar Yönü
İbb Beykoz Sosyal Tesisleri - Üsküdar Yönü
Burun Bahçe - Üsküdar Yönü
Dedeoğlu Köprüsü - Üsküdar Yönü
Çubuklu
Hidrografi Dairesi Başkanliği - Üsküdar Yönü
Sahil Boyu / Üsküdar Yönü
Kanlica - Üsküdar Yönü
Körfez - Üsküdar Yönü
Dolaybaği - Üsküdar Yönü
Anadolu Hisarı / Üsküdar Yönü
Boğaziçi Üniversitesi Anadolu Hisari Kampüsü - Üsküdar Yönü
Şehit Murat Akdemir - Hekimbaşi Yönü
Gemici Çikmazi Sokak - Yeni Mahalle Yönü
Aksoylu Sokak - Kadiköy-14r Yönü
Küçüksu Caddesi - Hekimbaşi Yönü
Sadri Alişik Caddesi - Yeni Mah. Yönü
Nişangah Caddesi - Y.Mahalle Yönü
Nişangah Camii / Yeni Mah. Yönü
Şirinevler - Hekimbaşi Yönü
Nişantaşi / Yeni Mah. Yönü
Yenimahalle Muhtarliği / Y.Mahalle Yönü
Çiftlik Yolu - Hekimbaşi Yönü
Güner Sokak - Yeni Mah. Yönü
Nişane Sokak / Yenimahalle Yönü
Rüzgarli Sokak / Y.Mahalle Yönü
İmam Şamil Camii - Hekimbaşi Yönü
Bahçelievler / Hekimbaşı Yönü
Yeni Mahalle 1 - Y.Mahalle Yönü
Errahman Camii - Hekimbaşi Yönü
Referans Sokak - Hekimbaşi Yönü
Dr.Ömer Besimpaşa Caddesi - Y.Mahalle Yönü
Nakiş Sokak - Y.Mahalle Yönü
Özevler Mahallesi - Hekimbaşi Yönü
Gazipaşa Caddesi - Hekimbaşi Yönü
Köşk - Ümraniye 15h Yönü
Yeni Mahalle Spor Tesisleri - Yeni Mah. 15y Yönü
Orman Yolu - Ümraniye 15ty Yönü
Hekimbaşi Aile Sağliği Merkezi - Ümraniye 15h Yönü
Asfalt Fabrikasi - Ümraniye Yönü
Kanuni Kent Ormani - Ümraniye Yönü
Ümraniye İzcilik Kampı / Ümraniye Yönü
Hekimbaşı Katı Atık Aktarma Merkezi 273
Boztepe - Ümraniye Yönü
Ümraniye Cezaevi - Ümraniye Yönü
Şehit Öğretmen Yasemin Tekin İlkokulu - Ümraniye Yönü
Kocatepe - Ümraniye Yönü
Sakarya Sokak - Ümraniye Yönü
Kocatepe Mezarlik - Ümraniye Yönü
Hacegan Ormani - Ümraniye Yönü
Evliya Çelebi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Ümraniye Yönü
Ümraniye Evlendirme Dairesi - Ümraniye Yönü
Küçüksu Caddesi
Ümraniye Belediyesi Destek Garaji - Üsküdar Yönü
Ümraniye Telekom - Üsküdar Yönü
Yamanevler - Üsküdar Yönü
Ümraniye Merkez Anadolu Lisesi - Üsküdar Yönü
Haldun Alagaş - Tepeüstü 11h Yönü
75.Yil Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Atakent 20ü Yönü
Atakent - Sarigazi Yönü
Mithatpaşa Caddesi / Sarıgazi Yönü
Ümr.İski-Şehit Emre Büyükyildirim - Sarigazi Yönü
Çakmak Köprüsü - Dudullu Yönü
Tepeüstü Kavşaği - Ümraniye Yönü
Poligon Caddesi - Tepeüstü (20ü) Yönü
Üsküp Sokak - Tepeüstü Yönü
Fatih Sultan Mehmet Muhtarliği - Tepeüstü Yönü
Yeşilvadi Sapaği - Tepeüstü Yönü
Balkan Caddesi - Tepeüstü 122c-L Yönü
Tepeüstü - Son Durak 11h Yönü
11H SSS
11H otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
11H otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:25'da başlar.
11H otobüs saat kaçta bitiyor?
11H otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 22:15'da biter
11H otobüs saat kaçta geliyor?
Çifteçinarlar-Tepeüstü otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Çifteçinarlar-Tepeüstü otobüs saatlerinin tümüne göz at.
11H (Çifteçinarlar-Tepeüstü) otobüs ücreti ne kadar?
Çifteçinarlar-Tepeüstü (Çifteçinarlar-Tepeüstü) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
Yakınımda 11H otobüs durağı var mı?
En yakın 11H otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
11H Otobüs Saatleri
11H otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 05:25 - 22:15
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 05:25 - 22:15 | 10 - 15 |
Sal | 05:25 - 22:15 | 10 - 15 |
Çar | 05:25 - 22:15 | 10 - 15 |
Per | 05:25 - 22:15 | 10 - 15 |
Cum | 05:25 - 22:15 | 10 - 15 |
Cmt | 05:25 - 22:15 | 10 - 13 |
Paz | 05:40 - 22:15 | 12 - 15 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 11H üzerindeki (Çifteçinarlar durağından) tüm güncellemeleri görün. 11H (Çifteçinarlar-Tepeüstü) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
11H hattı otobüs ücreti
İETT 11H (Çifteçinarlar-Tepeüstü) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
11H (İETT)
11H otobüs hattının ilk durağı Çifteçinarlar olup son durağı Tepeüstü - Son Durak 11h Yönü durağıdır. 11H (Çifteçinarlar-Tepeüstü), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 11H hattında 83 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 87 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 11H otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 11H otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
11H Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
11H (Çifteçinarlar-Tepeüstü) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 11H otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 11H hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
11H - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- E-59 - BOĞAZKÖY / BAHÇEŞEHİR - TAKSİM/ Tarife
- 76A - KİPTAŞ VADİTEPE - YENİKAPI/ Tarife
- TM13 - EYÜPSULTAN - GOP - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 59R - RUMELİ HİSARÜSTÜ - ŞİŞLİ/ Tarife
- 36C - ARNAVUTKÖY-CEBECI/ Tarife
- 58N - FATİH SULTAN MEHMET - KABATAŞ/ Tarife
- 11CÜ - BURHANİYE MAHALLESİ - ÜMRANİYE METRO/RİNG/ Tarife
- H-6 - YUNUS EMRE MAHALLESİ-İSTANBUL HAVALİMANI/ Tarife
- 48T - HAMİDİYE MAHALLESİ - TAKSİM/ Tarife
- 15SK - SULTANMURAT - KADIKÖY/ Tarife
- 50Z - ALİBEYKÖY - ZİNCİRLİKUYU/ Tarife
- 336E - SULTANÇİFTLİĞİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 99A - GAZİOSMANPAŞA - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 92Ş - YENİ MAHALLE METRO - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 130A - DENİZ HARP OKULU - KADIKÖY/ Tarife
- 87 - TOPKAPI / EDİRNEKAPI - TAKSİM/ Tarife
- 320 - FERHATPAŞA - ÜMRANİYE METRO/ÇAMLICA CAMİİ/ Tarife
- 11ST - DUMLUPINAR - ÜMRANIYE METRO/ Tarife
- 36Z - CEBECİ-ZİNCİRLİKUYU/ Tarife
- KM17 - TUZLA EMLAK KONUTLARI-TAVŞANTEPE METRO/ Tarife