קו 13
ראש העין←כפר קאסם
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 13 (ראש העין←כפר קאסם) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמרץ/היצירה ומסתיים באזור תעשייה לב הארץ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראש העין←כפר קאסם (28 תחנות)
המרץ/היצירה
שוק/מנצורה
שלום מנצורה/הרב שלום זכריה
הרב שלום שבזי/שלום מנצורה
הרב שלום שבזי/העצמאות
שבזי/וולפסון
הרב שלום שבזי/שלמה מעודה
הרב שלום שבזי/משעול הרב שלמה מדר
הרב שלום שבזי/בעל מלאכת שלמה
ככר המשוררים
הרב שלום שבזי / רמת הגולן
מצפה אפק/הרב שלום שבזי
ז'בוטינסקי/שילה
ז'בוטינסקי / כרמל
צומת כרמל
משה דיין/דן
גן ציבורי/משה דיין
דרך מנחם בגין/הפרחים
דרך מנחם בגין/דן
צומת פארק אפק
עמל א'
עמל/המלאכה
המלאכה/עמל
מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה
אזור תעשייה לב הארץ
שדרות הדקלים/הזית
הדקלים/הרימון
אזור תעשייה לב הארץ
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו ראש העין←כפר קאסם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראש העין←כפר קאסם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (ראש העין←כפר קאסם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראש העין←כפר קאסם (ראש העין←כפר קאסם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:30 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:35 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 23:35 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 23:35 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 23:35 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:30 - 15:45 | 30 - 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ המרץ/היצירה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (ראש העין←כפר קאסם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (ראש העין←כפר קאסם) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
13 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 13 היא המרץ/היצירה והתחנה האחרונה היא אזור תעשייה לב הארץ.
קו 13 (ראש העין←כפר קאסם) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (ראש העין←כפר קאסם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 25 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 177 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 17 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק-גן יבנה-1#/ לוח זמנים
- 471 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 301 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->שלום מנצורה/רבי עקיבא-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים
- 99 - צפת/שבט דן-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 336 - מועצה/הכוהנים-בני עי''ש<->מתחם יס פלאנט-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 21א - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-21/ לוח זמנים
- 9 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הריביירה-אשדוד<->הבושם/האומן-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 455 - מסוף בני ברית-אשדוד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->וייצמן/הרמב''ם-גדרה-1#
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 76 - כוכב הצפון/תמוז-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 313 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים