13 Hattı
Ali̇kahya-Yuvam Akarca-Y.Kaptan-Gündoğdu-Umuttepe
Ulaşımpark
Ulaşımpark 13 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
13 otobüs hattı (Umuttepe Depolama Alanı→Alikahya Eski Belediye), Umuttepe Depolama Alanı durağından başlayıp Alikahya Eski Belediye durağına gidene kadar 94 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 13 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Umuttepe Depolama Alanı→Alikahya Eski Belediye (94 durak)
Umuttepe Depolama Alanı
Umuttepe Peronlar
Umuttepe B Kapısı 2
Şehit Esma Kız Yurdu 2
Kabaoğlu Kavşağı
Kent Mezarlığı 1
Üniversite Caddesi 2
Üniversite Caddesi 3
Üniversite Caddesi Sapağı
Yonca Sokak 1
Dünya Bankası
Dünya Bankası 15
Dünya Bankası 13
Malta Ayaztepe Cami 1
Çocuk Şube Müdürlüğü 1
Dünya Bankası 10
Eser Sokak
29 Ekim Ortaokulu 1
Dünya Bankası 6
11. 12. Ada 1
12. Ada
Gündoğdu Mezarlık 1
Gündoğdu Çeşme 1
Gün Sokak 1
Kocaçeşme Caddesi 4
Gündoğdu Merkez Cami
Kocadere Sokak
Eriş Sokak
Kocaçeşme Caddesi 2
Kocaçeşme Caddesi 1
Ulu Sokak 1
Ulu Sokak
Yuva Sokak 2
Şehit Necmi Semerci Sokak
Boğaziçi Cami
Gündoğdu Sapağı 1
Yeşilova Muhtarlığı 1
Ece Sokak
Arkan Sokak
Nezih Sokak
Selvili Cami
Platin Sokak
Tavşantepe Otogar Sapağı
Furkan Sokak
Karayolu Caddesi
Mahmud Esat Coşan Cami
Yahya Kaptan 1
Gökkuşağı Sokak
Ahmet Yesevi Caddesi 5
Yahya Kaptan Esenyel Sokak
İZmit Atılım Anadolu Lisesi
İLk Adım Anaokulu
Koru Sokak
23 Nisan İlkokulu 1
Yahya Kaptan Depolama Alanı
Yahya Kaptan Merkez Cami
10. Bölge 1
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
24 Kasım Anadolu Lisesi
Akarca Caddesi 1
Akarca Caddesi
Akarca Secde Cami
Yuvam Köprü Köşe 2
Anadolu Otoyolu 1
Mustafa Eryiğit Sokak
Uğur Mumcu Caddesi
Akarca Merdivenler 1
Fevzi Çakmak Muhtarlığı
Çitlenbik Sokak 1
Akarca B 1 Blok
Menekşe Sokak
Sefa Sirmen Caddesi 1
8. Ada
Yuvam Akarca Aile Sağlığı Merkezi
Akarca İŞ Merkezi
Akarca Parkı
Akarca Postane 2
Ahmet Taner Kışlalı Caddesi 2
Fatma Seher Hanım Caddesi 3
Sabancı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Sultan Murat Caddesi 2
Kanalboyu Köprü
Şehit Yüksel Dinç 1
833. Ada 1
832. Ada 1
831. Ada 1
830. Ada 1
830. Ada 2
831. Ada 2
832. Ada 3
Fındıklı Caddesi
833. Ada 2
Kanalboyu Köprü 1
Alikahya Eski Belediye
13 SSS
13 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
13 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:45'da başlar.
13 otobüs saat kaçta bitiyor?
13 otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 21:30'da biter
13 otobüs saat kaçta geliyor?
Ali̇kahya-Yuvam Akarca-Y.Kaptan-Gündoğdu-Umuttepe otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Ali̇kahya-Yuvam Akarca-Y.Kaptan-Gündoğdu-Umuttepe otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 13 otobüs durağı var mı?
En yakın 13 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
13 Otobüs Saatleri
13 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:45 - 22:15
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:45 - 22:15 | 30 |
Sal | 06:45 - 22:15 | 30 |
Çar | 06:45 - 22:15 | 30 |
Per | 06:45 - 22:15 | 30 |
Cum | 06:45 - 22:15 | 30 |
Cmt | 07:30 - 21:30 | 60 |
Paz | 08:30 - 21:30 | 60 |
Ulaşımpark Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 13 üzerindeki (Umuttepe Depolama Alanı durağından) tüm güncellemeleri görün. 13 (Umuttepe Depolama Alanı→Alikahya Eski Belediye) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
13 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 13 (Umuttepe Depolama Alanı→Alikahya Eski Belediye) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
13 (Ulaşımpark)
13 otobüs hattının ilk durağı Umuttepe Depolama Alanı olup son durağı Alikahya Eski Belediye durağıdır. 13 (Umuttepe Depolama Alanı→Alikahya Eski Belediye), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 13 hattında 94 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 83 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 13 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 13 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
13 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
13 (Umuttepe Depolama Alanı→Alikahya Eski Belediye) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 13 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 13 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
13 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 656 - Ki̇razlıkent-Yeni̇köy-Atakent-Gölcük-Keri̇m Ağa/ Tarife
- 406 - İnönü-Sırasöğütler/ Tarife
- 611 - Myo-Mahmutpaşa Cami̇-Sanayi̇-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- KM18 - Sultani̇ye- Pazarçayırı-Suadi̇ye-Arslanbey-Kaymakamlık/ Tarife
- KM30 - İshakçılar-Kaşıkçı-Toylar-İzmi̇t/ Tarife
- 66 - Batı Termi̇nali̇-Doğukışla-Yeşi̇lova-Sepetçi̇/ Tarife
- 215 - Köseköy-Hacıhali̇m-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- KM45 - Arpalık İhsani̇ye-Orhani̇ye-Kuloğlu-İzmi̇t/ Tarife
- KM67 - Plajyolu Depolama-İzmi̇t-Mandıra-Çubuklu Osmani̇ye/ Tarife
- KM84 - Kandıra-Kurtyeri̇-Kefken-Cebeci̇-Babalı-Di̇ki̇li̇/ Tarife
- 411 - İstasyon-Fati̇h D.H.-Mustafa Paşa Cami̇-Ki̇razpınar/ Tarife
- KM63 - Tepeci̇k-Toki̇-Köseler-Demi̇rci̇ler-Di̇lovası Dh-Tavşanc/ Tarife
- 45 - İzmi̇t Vadi̇ Evleri̇-Gültepe-Hür Sokak-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- T3 - Mehmet Ali̇ Paşa-Şehi̇r Hastanesi̇/ Tarife
- 413 - Beyli̇kbağı-Fati̇h Devlet Hast.-Gebze-Otogar-M.Paşa/ Tarife
- 623 - Yuvacık/ Tarife
- KM24 - Bağırganlı-Beylerbeyi̇-Antaplı-Çerci̇li̇-Hacılar-İzmi̇t/ Tarife
- 501 - B.Oğlu/ Tarife
- 762 - Karamürsel Kentkonut-Sahi̇l- Balıkçı Barınağı/ Tarife
- 55 - Beyhan-Gültepe-Halkevi̇-Cumhuri̇yet Parkı/ Tarife